unistaff logo
|
RU
UA

Пошиття корпоративного одягу на замовлення від Unistaff

Пошиття корпоративного одягу
Оформивши замовлення на корпоративний одяг від Unistaff ви отримуєте продукцію високої якості, а також краще обслуговування і максимальний сервіс.
Власне виробництво
Будьте впевнені, що Ваше замовлення буде виконано швидко, якісно і в поставлені терміни.
Широкий вибір продукції
Ми маємо в своєму розпорядженні великим вибором як готової продукції так і виготовленої на замовлення.
Якісні матеріали
Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками тканин і фурнітури з України та Європи.
Контроль якості виробів
Ми контролюємо якість пошиття корпоративного одягу на замовлення на всіх його етапах виробництва.
Створення єдиного стилю корпоративного одягу означає новий виток у розвитку компанії. Крім того, що це покращує імідж підприємства, корпоративний одяг об'єднує і згуртовує колектив, працює як реклама, роблячи вашу компанію більш впізнаваною.
Пошиття корпоративного одягу на замовлення від компанії Юністафф це широкий вибір моделей, матеріалів і тканин в різних цінових діапазонах.
Ми можемо пошити для вас як стандартні моделі корпоративного одягу на замовлення, так і ексклюзивні вироби за вашими ескізами, фотографіями або розробити модель з нуля.

Який корпоративний одяг ми можемо для вас відшити?

Що ми пропонуємо

Ми — команда професіоналів, яка не просто займається пошиттям корпоративного одягу на замовлення, а надає кращий сервіс. Ми допомагаємо з підбором моделей, матеріалів, методу брендування, а також виконуємо ряд додаткових послуг для вашого комфорту і досягнення максимального результату.
Брендування
Ми пропонуємо пошиття корпоративного одягу з нанесенням логотипу для будь-яких бізнес-форматів. Брендування виконуємо такими методами як: машинна вишивка, термодрук або шовкографія.
Дизайн
Наші фахівці виконають для вас візуалізацію або розроблять дизайн майбутньої корпоративного одягу в потрібному кольорі з брендування. Це дозволить вам, у разі необхідності, скорегувати моделі і змінити деталі замовлення.
Виготовлення зразків
Перед пошиттям партії ви можете замовити у нас виготовлення зразків. Таким чином, ви зможете переконатися в якості нашої роботи, обраних вами матеріалів, дизайні і, при необхідності, внести коригування.
Зняття мірок
Дана послуга буде корисною, якщо ви хочете, щоб одяг був пошитий за індивідуальними мірками співробітників і відмінно сиділа на фігурі.

Як замовити корпоративний одяг?

Зробити замовлення на пошиття корпоративного одягу можна через сайт, електронну пошту або зв'язавшись з нами по телефону.

Менеджер компанії Unistaff продемонструє вам різні зразки моделей, тканин і брендування. Крім того, наш співробітник проконсультує вас з усіх питань, а потім підготує індивідуальну комерційну пропозицію. Після ж узгодження з вами всіх деталей, ми запустимо замовлення у виробництво.
Про Компанію
Unistaff — це команда фахівців з багаторічним досвідом, сучасне обладнання і налагоджене виробництво. Ми вирішимо для вас завдання будь-якої складності у виробництві одягу. Ми виконуємо комплекс робіт, починаючи з розробки дизайну і пошиття одягу, закінчуючи його подальшим брендуванням.

Грунтуючись на Ваших побажаннях і з огляду на наш багаторічний досвід, ми знайдемо найкраще рішення, створимо якісну і унікальну продукцію, яка буде потужним інструментом у підвищенні впізнаваності і просуванні Вашого бренду.

Наші Кліенти

Вартість

Вартість пошиття корпоративного одягу на замовлення в Києві ми розраховуємо індивідуально для кожного нашого клієнта. Підсумкова вартість буде залежати від складності виготовлення і брендування, матеріалів, тиражу і терміновості. Ми підберемо для вас оптимальний варіант відповідно до вашого бюджету.

Для вашої зручності ми пропонуємо корпоративний одяг в декількох цінових категоріях.
Економ
Переважно недорогі матеріали з мінімальною щільністю і зносостійкістю.
Дізнатися вартість
Преміум
Материалы "LUX" качества и премиальным внешним видом. Высокая плотность и износостойкость.
Дізнатися вартість

Мінімальний тираж

Ви можете замовити у нас корпоративний одяг мінімальним тиражем від 20 одиниць однієї моделі.

Терміни виготовлення

Терміни пошиття будуть залежати від складності моделей, обсягу вашого замовлення і завантаженості нашого виробництва. В середньому ми виготовляємо корпоративний одяг за 2-3 тижні з моменту затвердження всіх деталей. Якщо ж вам потрібно термінове виконання замовлення, — узгодьте такі умови з нашим менеджером.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста
Наші Гарантії
Які гарантії ми надаємо?
Ми турбуємося про збереження нашої репутації і робимо все можливе, щоб наші клієнти залишалися задоволені результатом. Тому в разі потреби ви можете укласти з нами договір, де будуть строго прописані: терміни виконання замовлення, моделі і обсяги партії, вартість, а також штрафні санкції за невиконання нами взятих на себе зобов'язань.

Етапи співпраці

1
Затвердження деталей
Спершу ми обговорюємо і вибираємо з вами моделі, тканини, фурнітуру, розмірні сітки майбутніх виробів. А після узгодження деталей індивідуально розраховуємо замовлення.
2
Підготовчі роботи
Після прийому замовлення в роботу ми робимо для вас візуалізацію виробів і виносимо моделі на затвердження. Потім ви вносите свої корективи. За необхідності ж ми відшиваємо зразки.
3
Виготовлення замовлення
В результаті ми виготовляємо партію виробів відповідно до затверджених вами деталей, а також візуалізаціями і зразками.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію