unistaff logo
|
RU
UA
  • /

Еко-сумки з логотипом на замовлення

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Еко-сумки з логотипом на замовлення
* Мінімальний тираж — 50 шт.
Еко-сумки все більше набирають популярність як екологічна і більш довговічна альтернатива поліетиленовим пакетам. Брендування фірмовою символікою або логотипом компанії чи бренду перетворює еко-сумки в відмінний маркетинговий інструмент: мерч, упаковка, корпоративний або промо-подарунок.
Компанія Юністафф виготовить для Вас якісні еко-сумки з логотипом на замовлення в Києві з кращих матеріалів, будь-яких моделей і розмірів.

Що ми пропонуємо?

До кожного замовлення ми підходимо індивідуально, а завдяки власному виробництву ми можемо виготовляти великі партії і в короткі терміни, а також максимально кастомізувати вироби. Моделі і розміри, матералів і кольору, а також метод і деталі брендування — все це можна підібрати і узгодити в Юністафф.

Ми виконуємо роботу «під ключ» — не потрібно окремо замовляти пошиття еко-сумок або брендування.

Варіанти моделей і тканин

У Юністафф можна замовити еко-сумки з логотипом в Києві самих різних моделей: плоскі або об'ємні, індивідуального розміру, на блискавк або кнопках.

У виробництві еко-сумок ми використовуємо тільки якісні матеріали, такі як саржа, двунитка, бязь, льон, брезент суворий, кинувся і т.д.

Як замовити еко-сумки з логотипом?

Для обговорення деталей і оформлення замовлення, зв'яжіться з нами по телефону, онлайн (електронна пошта, месенджери, через сайт) або при особистій зустрічі.

Ми продемонструємо приклади наших робіт, варіанти моделей і матеріалів. Наші фахівці проконсультують вас з усіх питань, а потім індивідуально розрахують вартість Вашого замовлення. Після того, як всі деталі будуть узгоджені, ми зможемо запустити замовлення у виробництво.

Для розрахунку вартості і подальшого брендування, від вас знадобиться інформація про розташування та розмір логотипу, а також сам логотип у векторному форматі (ai, eps, cdr або pdf).

Варіанти нанесення логотипу

Компанія Юністафф пропонує різні методи нанесення логотипу на еко-сумки. Ви можете обрати будь-який спосіб брендування в залежності від ваших уподобань, обсягу замовлення і бюджету.
Термотрансферний друк
Якісний і зносостійкий варіант. Застосовується як для дрібних, так і для великих партій.
Машинна вишивка
Якісний, презентабельний і довговічний метод брендування. Підходить не для всіх логотипів.
Шовкографія
Зносостійкий і якісний варіант. Кращий варіант для великих партій.
Важливо! Не кожен логотип можна нанести на виріб тим чи іншим методом. Якщо у вашому логотипі є градієнти, дрібні деталі або інші ускладнюючі елементи спершу проконсультуйтеся у наших фахівців.

Мінімальний тираж

Наше виробництво бере в роботу замовлення на еко-сумки з логотипом оптом і тому мінімальний тираж становить 50 штук.

Вартість еко-сумок з логотипом

Ми розрахуємо вартість після узгодження з Вами всіх деталей замовлення. Підсумкова вартість буде залежати від тиражу, обраної моделі, а також методу і складності брендування.

Наші менеджери підберуть для Вас найкращий варіант, виходячи з бюджету і побажань. Якість продукції, що виготовляється буде на вищому рівні, незалежно від Вашого вибору.

Терміни виконання замовлення

Терміни виробництва еко-сумок з логотипом залежать від складності та обсягу замовлення, а також завантаженості наших майстрів. Після затвердження всіх деталей, з моменту запуску в роботу, середні терміни виконання замовлення — 2 тижні. Точні часові рамки позначить наш менеджер.

Якщо у Вас обмежені терміни і цікавить термінове виконання замовлення, — обов'язково повідомте про це менеджеру і ми спробуємо щось вигадати.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Компанія Юністафф надає не тільки якісну продукцію, а й сервіс. Саме тому у нас можна скористатися низкою додаткових опцій і максимально добитися бажаного результату.

Розробка візуалізації

Ми підготуємо візуалізацію (макет) еко-сумок з лого і в потрібному кольорі. Так ви зможете на попередньому етапі побачити майбутній результат, опрацювати всі тонкощі і уникнути можливих нюансів.

Виготовлення зразка

При вашому бажанні, ми виготовимо тестовий зразок. Так ви зможете переконатися в правильності свого вибору, оцінити якість нашої роботи, а також внести правки, якщо в цьому буде необхідність.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію