unistaff logo
|
RU
UA
  • /

Виготовлення фартухів з логотипом на замовлення

фартух з логотипом
Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
* Мінімальний тираж — 10 шт.
Фартухи з логотипом на працівниках сфери послуг, громадського харчування, промоутерах, допомагають зробити бренд більш впізнаваним — це важливо для будь-якого клієнтоорієнтованого бізнесу.
В «Юністафф» ви можете замовити виготовлення фартухів з лого, нанесеним методами машинної вишивки, термодруку або шовкографії.

Які варіанти ми пропонуємо?

Під нанесення ми пропонуємо кілька варіантів:

  • Готова продукція — різні цінові варіанти, матеріали та забарвлення, а також короткі терміни виконання замовлення.
  • Пошиття на замовлення — великий вибір тканин та кольорів, можливість виготовити вироби з індивідуальним, унікальним дизайном.

Ми виконуємо роботу «під ключ» — не потрібно окремо замовляти пошиття, брендування чи дизайн.

Як замовити фартухи з логотипом?

Ви можете оформити замовлення телефоном, електронною поштою або залишивши заявку через сайт.

Наші фахівці продемоніструють варіанти моделей, приклади наших робіт, зразки готових виробів та можливі тканини. Крім того, ми проконсультуємо вас з усіх питань, а потім підготуємо індивідуальну комерційну пропозицію. Після затвердження всіх деталей, ми будемо готові запустити замовлення в роботу.

Для прорахунку та подальшого брендування від вас знадобиться інформація про розташування та розмір логотипу, а також сам логотип у векторному форматі (.ai, .eps, .cdr або .pdf).

Чому фартухи на замовлення з логотипом — вирішення ваших задач?

Персонал одягнений у брендовану форму підвищує імідж та рівень довіри до компанії з боку клієнтів. Тому все більше салонів краси, магазинів, закладів громадського харчування та інших компаній доповнюють формені фартухи символікою бренду. Також фартухи з нанесенням логотипу використовують у промо-акціях для промоутерів та як подарунки.

Мінімальний тираж

Наша компанія працює тільки з оптом, тому мінімальний тираж на фартухи з логотипом у нас — від 10 штук.

Терміни виконання

На терміни виконання впливають наступні моменти: складність і обсяг замовлення, а також завантаженість нашого виробництва. Після затвердження всіх деталей, з моменту запуску в роботу, середні терміни виконання замовлення — 2 тижні. Якщо ж вам потрібне термінове виготовлення партії, — ви можете обговорити це з менеджером.

Як формується вартість

Ми розрахуємо вам вартість фартухів з логотипом після узгодження всіх деталей замовлення. Вартість залежатиме моделі фартуха, тиражу, а також методу та складності брендування.

Ми підберемо для вас найкращий варіант, виходячи з вашого бюджету та побажань. При цьому якість буде на найвищому рівні, незалежно від вашого вибору.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Компанія Юністафф надає найкращий сервіс, тому у нас ви можете скористатися низкою додаткових опцій, щоб досягти максимального результату.

Розробка візуалізації

Наші фахівці виконають для вас візуалізацію в бажаному кольорі та з брендуванням. Це дасть можливість на початковому етапі опрацювати всі тонкощі, щоб досягти бажаного результату та уникнути можливих нюансів.

Виготовлення зразка

За вашим бажанням ми виготовимо тестовий зразок. Таким чином ви зможете оцінити якість нашої роботи та внести коригування, якщо в цьому буде потреба.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Щоб замовити фартухи з логотипом в Києві скористайтеся сайтом, зв'яжіться з нами по телефону (044) 334 78 36 або по электронній пошті info@unistaff.com.ua
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію