Виготовлення фартухів з логотипом на замовлення

фартух з логотипом
Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
* Мінімальний тираж - 10 шт.
Фартухи з логотипом на працівниках сфери послуг, громадського харчування, промоутерів, допомагають зробити бренд більш запам'ятовується — це важливо для будь-якого клієнтського бізнесу. У «Юністафф» ви можете замовити виготовлення фартухів з лого, нанесеним методами машинної вишивки, термопечати або шовкографією.

Чому фартухи на замовлення з логотипом — рішення ваших завдань?

Коли персонал одягнений в брендовану форму, це підвищує рівень довіри до компанії з боку клієнтів. Тому все більше салонів краси, магазинів, закладів громадського харчування та інших підприємств доповнюють формені фартухи символікою бренду. Також фартухи з нанесенням логотипу використовують в промо-акціях для промоутерів і в якості пам'ятних подарунків.

За рахунок власного, оснащеного сучасним швейним, вишивальним і друкарським обладнанням, виробництва ми зберігаємо оптимальні ціни на уніформу з гарантовано високою якістю. Ми виконуємо роботу «під ключ»не потрібно окремо замовляти пошиття, брендування або дизайн. У нас ви замовляєте розробку фасону фартуха за зразком або з нуля, а також пошиття і подальше нанесення логотипу будь-якого розміру методом машинної вишивки, друку або шовкографії.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Як формується вартість

Для розрахунку вартості пошиття фартухів з логотипом зверніться до менеджера. Від вас йому буде потрібно логотип у векторному форматі, а також точні розміри, місце і спосіб його нанесення. На підсумкову ціну впливає:

  • складність моделі;
  • матеріали;
  • кількість одиниць;
  • терміновість;
  • спосіб і деталі брендування.
Щоб замовити фартухи з логотипом в Києві скористайтеся сайтом, зв'яжіться з нами по телефону (044) 334 78 36 або по электронній пошті info@unistaff.com.ua
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію