unistaff logo
|
RU
UA
  • /

Футболки з логотипом на замовлення в Києві

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Футболки з логотипом на замовлення
* Мінімальний тираж — 30 шт.
Футболки — найпопулярніший варіант базового, повсякденного одягу. Тому не менш часто вони використовуються в якості елемента корпоративного та промо-одягу. А нанесення логотипу і фірмової символіки на футболки робить їх відмінним варіантом мерча компанії чи бренду.
Компанія Юністафф виготовить футболки з логотипом високої якості під Ваші задачі і вимоги.

Які варіанти ми пропонуємо?

Під нанесення ми пропонуємо кілька варіантів:

  • Готова продукція — короткі терміни виконання замовлення, різні цінові варіанти, кольори і розміри.
  • Пошиття на замовлення — широка палітра кольорів, можливість виготовити вироби будь-яких розмірів і тиражів, а також виконати кастомізацію.

Методи нанесення логотипу

Брендування футболок ми виконуємо різними методами. Ви можете вибрати будь-який спосіб нанесення логотипу в залежності від ваших уподобань, обсягу замовлення і бюджету.
Машинна вишивка
Якісний, зносостійкий і об'ємний метод нанесення логотипу. Застосовується на будь-якому виді тканини.
Термоперенос (Друк)
Якісний і яскравий метод нанесення, але менш зносостійкий. Підходить для різних за обсягом тиражів.
Шовкографія
Зносостійкий і якісний варіант брендування. Відмінний варіант для великих партій.

Як замовити футболки з логотипом?

Замовити футболки з логотипом компанії Ви можете по телефону, електронній пошті або залишивши заявку через сайт.

Наші фахівці продемонструють зразки і приклади наших робіт і тканин. Крім того, ми проконсультуємо Вас, а після підготуємо персональну комерційну пропозицію. Після ж узгодження всіх деталей, ми будемо готові запустити замовлення на футболки з нанесенням логотипу в виробництво.

Для прорахунку і подальшого брендування від вас знадобиться інформація про розташування та розмір логотипу, а також сам логотип у векторному форматі (.ai, .eps, .cdr або .pdf).

Мінімальний тираж

Ми оптова компанія, тому замовити футболки з логотипом у нас ви можете мінімальним тиражем від 30 штук.

Вартість виготовлення

Вартість виготовлення футболок з логотипом ми розраховуємо індивідуально, після узгодження з Вами всіх деталей замовлення. Підсумкова вартість буде залежати від тиражу, а також методу і складності нанесення.

Наші менеджери підберуть для Вас найкращі варіанти, виходячи з ваших побажань і бюджету. При цьому якість буде на вищому рівні, незалежно від вашого вибору.

Терміни виконання замовлення

Терміни виконанню безпосередньо залежать від складності та обсягу замовлення, а також завантаженості нашого виробництва. З моменту затвердження всіх делатлей і запуску замовлення у роботу, середні терміни виконання замовлення — 2 тижні. Якщо ж вам потрібно термінове виготовлення замовлення, — узгодьте це з нашим менеджером.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Ми дбаємо про своїх клієнтів і надаємо якісний сервіс. У Unistaff ви можете скористатися додатковими послугами, тим самим досягти кращого результату.

Візуалізація виробів

Наші фахівці зроблять для Вас візуалізацію в бажаному кольорі і з брендуванням. Таким чином, на початковому етапі можна пропрацювати всі тонкощі і досягти бажаного результату уникнувши можливих нюансів.

Виготовлення зразка

За вашим бажанням ми виготовимо тестовий зразок. Так ви зможете оцінити якість нашої роботи і, при необхідності, внести коригування перед запуском в роботу всього тиражу.

Футболки з лого і інші наші роботи — в Інстаграм Unistaff

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочий процес, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram.
unistaff інстаграм
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і підготуємо індивідуальну комерційну пропозицію.