Виготовлення мерча на замовлення

Пошиття мерча для компаній, блогерів, артистів і музикантів. Від ідеї до розробки дизайну, виробництва і брендування.
Мерч на замовлення
* Минимальный тираж - 30 шт.
Популяризация личного бренда или компании с помощью мерча — это новый виток в развитии бизнеса. Мерч с логотипом не только повышает узнаваемость и повышает имидж, а также может принести не плохой дополнительный доход. Мы знаем как достичь максимального результата и поможем вам в этом.

Популяризація власного бренду або компанії за допомогою мерча — це новий виток у розвитку бізнесу. Мерч з логотипом не тільки підвищує впізнаваність і підвищує імідж, а також може принести непоганий додатковий дохід. Ми знаємо як досягти максимального результату і допоможемо вам в цьому.
Ми можемо пошити для вас партію мерча по нашим готовим лекалами або розробити і створити щось унікальне з нуля.

Який мерч ми виготовляємо

Ми пошиємо для Вас мерч наступних видів:
  • толстовки (худі);
  • світшоти;
  • вітровки;
  • бомбери;
  • маски;
  • футболки;
  • поло;
  • кепки;
  • жилети;
  • шопери і багато іншого.

Як зробити замовлення?

Ви можете замовити мерч оптом по телефону, електронній пошті або залишивши заявку через сайт.

Менеджер компанії Unistaff продемонструє вам різні зразки моделей і тканин. Крім того, наш співробітник проконсультує вас з усіх питань, а потім підготує індивідуальну комерційну пропозицію. Після ж узгодження з вами всіх деталей, ми будемо готові запустити мерч в виробництво.

Вартість

Ми розрахуємо для вас вартість пошиття мерча після узгодження деталей замовлення. Фінальна вартість виготовлення партії буде залежати від тиражу, обраних моделей, брендування, а також ряду інших деталей і нюансів.

Наші менеджери підберуть для вас оптимальні варіанти, виходячи з ваших побажань і бюджету.

Мінімальний тираж

Ми працюємо тільки з оптом, тому ви можете замовити у нас мерч мінімальним тиражем від 30 штук однієї моделі.

Терміни виготовлення

Терміни пошиття будуть залежати від складності моделей, тиражу і завантаженості нашого виробництва. В середньому ми виготовляємо партію за 3-4 тижні з моменту затвердження всіх деталей замовлення. Якщо ж вам потрібно термінове виконання замовлення на пошиття мерча оптом, — повідомте про це нам і ми постараємося щось придумати.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Наша компанія надає кращий сервіс для досягнення максимального результату. Тому, звертаючись до нас, ви можете скористатися низкою додаткових послуг.

Нанесення логотипу

Ми пропонуємо пошиття мерч з логотипом для будь-яких компаній і брендів. Логотипи наносяться наступними методами: машинна вишивка, термодрук або шовкографія.

Дизайн та візуалізація

Ми виконаємо для вас дизайн і візуалізацію майбутніх виробів в бажаному кольорі і з брендування. Вам же залишиться затвердити замовлення в роботу.

Виготовлення зразків

Перед виробництвом всієї партії мерча ми можемо пошити для вас зразки. Таким чином, ви переконаєтеся в якості нашої роботи і, при потребі, внесете свої корективи.
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, поштою info@unistaff.com.ua або залишивши заявку через сайт і отримаєте безкоштовну консультацію. Ми ж підготуємо індивідуальну комерційну пропозицію і створимо мерч Вашої мрії!
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію