unistaff logo
|
RU
UA

Виготовлення мерча на замовлення

Пошиття мерча для компаній, блогерів, артистів і музикантів. Від ідеї до розробки дизайну, виробництва і брендування.
Мерч на замовлення
* Мінімальний тираж — 30 шт.
Популяризація особистого бренду чи компанії за допомогою мерчу — це новий этап у розвитку бізнесу. Мерч з логотипом не тільки підвищує впізнаваність та імідж, а також може принести гарний додатковий дохід. Ми знаємо, як досягти максимального результату і допоможемо вам у цьому.
Команда фахівців Unistaff "під ключ" виготовить для вас партію унікального мерчу преміум якості та з брендуванням як стандартних моделей, так і ексклюзивні вироби за Вашими ескізами, фото або розробимо дизайн та моделі з нуля.

Який мерч ми виготовляємо?

Вартість виробництва мерча

Ми розрахуємо вам вартість пошиття мерча після узгодження деталей замовлення. Фінальна вартість виготовлення партії залежатиме від тиражу, обраних моделей, брендування, а також інших деталей і нюансів.

Наші менеджери підберуть для вас оптимальні варіанти, виходячи з ваших побажань та бюджету.

Мінімальний тираж

Ми працюємо тільки з оптом, тому ви можете замовити у нас мерч мінімальним тиражем від 30 одиниць однієї моделі.

Терміни виготовлення

Терміни пошиття залежатимуть від складності моделей, тиражу та завантаженості нашого виробництва. В середньому, ми виготовляємо партію за 3-4 тижні з моменту затвердження всіх деталей замовлення. Якщо ж вам потрібне термінове виконання замовлення на пошиття мерчу оптом, — повідомте про це нам і ми намагатимемося щось вигадати.
Як оформити замовлення на пошиття мерчу?
Ви можете замовити мерч оптом за телефоном, електронною поштою або залишивши заявку через сайт.

Менеджер компанії Unistaff продемонструє вам різноманітні зразки моделей та тканин. Крім того, наш співробітник проконсультує вас із усіх питань, а потім підготує індивідуальну комерційну пропозицію. Після погодження з вами всіх деталей, ми будемо готові запустити мерч у виробництво.

Додаткові послуги

Наша компанія надає найкращий сервіс для досягнення максимального результату. Тому, звертаючись до нас, ви можете скористатися низкою додаткових послуг.

Нанесення логотипів

Ми пропонуємо пошиття мерчу з логотипом для будь-яких компаній та брендів. Логотипи наносяться такими методами: машинна вишивка, термодрук або шовкографія.

Дизайн та візуалізація

Ми виконаємо для вас дизайн та візуалізацію майбутніх виробів у бажаному кольорі та з брендуванням. Вам же залишиться затвердити замовлення на роботу.

Виготовлення зразків

Перед виробництвом всієї партії мерч ми можемо пошити для вас зразки. Таким чином, ви переконаєтеся в якості нашої роботи і, при необхідності, внесете коригування.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Менеджер компанії відповість на питання, що Вас цікавлять, і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію