unistaff logo
|
RU
UA
  • /

Футболки поло з логотипом на замовлення в Києві

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Поло з логотипом на замовлення
* Мінімальний тираж — 10 шт.
Футболки поло з логотипом — один з найкращих і найпопулярніших варіантів уніформи, корпоративного одягу і подарунків для співробітників. Легкість і стильний зовнішній вигляд помітно виділяє поло серед іншого одягу, а нанесення логотипу компанії поліпшить імідж і підвищить впізнаваність вашого бренду.
Компанія Юністафф пропонує якісне виготовлення поло з логотипом під Ваші задачі і вимоги.

Які варіанти ми пропонуємо?

Під нанесення ми пропонуємо кілька варіантів:

  • Готова продукція — швидкі терміни виконання замовлення, різні цінові варіанти, забарвлення і розміри.
  • Пошиття на замовлення — більш широка кольорова гамма, можливість виготовити вироби будь-яких розмірів і кількості, а також виконати декоративну обробку іншим кольором.

Методи нанесення логотипу

Ми виконуємо нанесення логотипу на поло різними способами. Ви можете вибрати будь-який вид нанесення логотипу в залежності від ваших уподобань, бюджету та обсягу партії.
Машинна вишивка
Якісний, зносостійкий і об'ємний метод нанесення логотипу. Застосовується на будь-якій тканині.
Термоперенос (Друк)
Якісний і яскравий метод нанесення, але менш зносостійкий. Підходить як для невеликих партій, так і для великих тиражів.
Шовкографія
Зносостійкий, презентабельний і якісний варіант нанесення. Застосовується, в основному, для великих партій.

Як замовити поло з логотипом?

Ви можете замовити футболки поло з логотипом компанії по телефону, електронній пошті або залишивши заявку через сайт.

Наші фахівці продемонструють приклади наших робіт, зразки виробів, тканин і фурнітури. Крім того, ми проконсультуємо з усіх питань, а потім підготує індивідуальну комерційну пропозицію. Після ж узгодження з вами всіх деталей, ми будемо готові запустити замовлення на футболки поло з нанесенням логотипу в роботу.

Для прорахунку і подальшого брендування від вас знадобиться інформація про розташування та розмір логотипу, а також сам логотип у векторному форматі (.ai, .eps, .cdr або .pdf).

Мінімальний тираж

Ви можете замовити у нас поло з логотипом мінімальним тиражем від 10 штук.

Вартість виготовлення

Ми розрахуємо для вас вартість поло з логотипом після узгодження всіх деталей замовлення. Підсумкова вартість буде залежати від тиражу, а також методу і складності брендування.

Наші менеджери підберуть для вас оптимальний варіант, виходячи з вашого бюджету і побажань. При цьому якість буде на вищому рівні, незалежно від вашого вибору.

Терміни виконання

На терміни виконання впливають такі чинники: складність і обсяг замовлення, завантаженість нашого виробництва. Після затвердження всіх деталей, з моменту запуску в роботу, середні терміни виконання замовлення — 2 тижні. Якщо ж вам потрібно термінове виконання замовлення, — ви можете узгодити це з нашим менеджером.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Ми дбаємо про своїх клієнтів і надаємо кращий сервіс. У нас ви можете скористатися низкою додаткових послуг, щоб домогтися максимального результату.

Розробка візуалізації

Наші фахівці виконають для вас візуалізацію в бажаному кольорі і з брендуванням. Це дасть можливість на початковому етапі опрацювати всі тонкощі, досягти бажаного результату і уникнути можливих нюансів.

Виготовлення зразка

За вашим бажанням ми виготовимо експерементальний зразок. Таким чином ви зможете оцінити якість нашої роботи та внести свої коригування, якщо в цьому є необхідність. Після його затвердження в роботу відправиться все замовлення.

Поло з логотипами та інші наші роботи — в Інстаграм Unistaff

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff инстаграм
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, поштою info@unistaff.com.ua або залишивши заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення та терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію