Пошиття блуз для персоналу на замовлення

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Пошив блузок на заказ в Киеве
Блуза, пошита на замовлення, підтримує елегантний зовнішній вигляд персоналу і підкреслює корпоративний стиль компанії. Компанія Юністафф виготовляє оптом блузи для персоналу таких видів:

  • з коротким і довгим рукавом;
  • прямі, приталені, напівприталені;
  • з кишенями і без них;
  • з декоративними елементами;
  • з логотипом або без нього і багато інших.

Як замовити виготовлення блуз в Києві

Для обговорення умов замовлення, а також, щоб подивитися зразки тканин і фурнітури, ви можете зв'язатися з нашим менеджером, зателефонувавши за номером телефону на сайті, написавши в месенджери або на електронну пошту. Крім цього, всі питання можете обговорити особисто в нашому офісі або запросивши фахівця у зручний для вас місце. Для вас буде розроблено індивідуальну комерційну пропозицію.

Які моделі можемо виготовити

Ми відшиваємо різні моделі, орієнтуючись на стандартні, готові, фото-зразки або зі створенням абсолютно нового дизайну.

Вартість

Назвати точну ціну може менеджер, виходячи з обсягів замовлення, застосовуваних матеріалів, бажаних термінів.

Є можливість підбору варіанту виготовлення під ваш бюджет. На вибір для вас три цінові категорії:

  • бюджетна — застосовуються тканини і матеріали з недорогим складом;
  • стандарт — робота з натуральними тканинами;
  • преміум — матеріали люксового призначення, брендування складного дизайну та інше.

Якість пошиття завжди залишається відмінним, незалежно від обраної цінової категорії.

Мінімальний тираж

Компанія Юністафф працює з великим і дрібним оптом, тому ви можете замовити виготовлення блузок мінімальним тиражем від 20 штук.

Терміни

2 тижні — приблизний час виготовлення вашого замовлення. Терміни залежать від складності виробів і їх кількості, а також від рівня завантаженості виробництва. Питання тимчасових рамок можна уточнити у менеджера, з ним же відбувається узгодження термінових замовлень.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Компанія Юністафф — це кращий сервіс для клієнтів. Співпрацювати з нами зручно і комфортно. Ми створили ряд додаткових послуг, щоб ви могли переконатися в цьому.

Зняття мірок

Щоб домогтися максимальної посадки по фігурі співробітника, ми знімаємо мірки з персоналу. Для цього ми запрошуємо вас разом з колективом в наш офіс або готові виїхати до вас, попередньо обговоривши дату і час.

Нанесення логотипу

Для підвищення впізнаваності вашого бренду ми пропонуємо брендування уніформи та інших виробів. Вибирайте будь-який формат нанесення логотипу: машинною вишивкою, шовкотрафаретним способом або термодруком.

Виготовлення зразка

Оцінити якість виготовлення, поліпшити дизайн або змінити в ньому щось можна на основі зразка, який ми можемо виготовити для вас. Після його затвердження, виробництво приступить до пошиття всієї партії.
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію