unistaff logo
|
RU
UA
  • /

Пошиття бомберів на замовлення від Unistaff

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення, підготує індивідуальну комерційну пропозицію і виконає візуалізацію.
Пошиття бомберів на замовлення
* Мінімальний тираж — 10 шт.
Куртка бомбер — одне з найцікавіших і преміальних рішень корпоративного одягу для співробітників або мерчу компанії. Своїм люксовим зовнішнім виглядом вона не залишить нікого байдужим, а бомбер з логотипом однозначно підвищить імідж і впізнаваність компанії чи бренду.
Команда фахівців Unistaff розробить і виготовить для Вас бомбери з логотипом на замовлення преміум якості. Ми гарантовано виконаємо Ваші побажання і врахуємо вимоги.

Як замовити пошиття бомберів?

Оформити замовлення на пошиття бомберів Ви можете будь-яким з наступних способів: по телефону, електронній пошті або залишивши заявку на сайті.

Менеджер компанії Unistaff продемонструють різні зразки моделей, тканин і фурнітури, а також приклади наших робіт. Крім того, наші фахівці проконсультують Вас, а потім підготують персональну комерційну пропозицію. Після ж узгодження всіх деталей замовлення, ми будемо готові запустити його у виробництво.

Мінімальний тираж

Наша компанія працює тільки з оптовими партіями, тому у нас можна замовити партію бомберів мінімальним тиражем від 10 штук.

Вартість виготовлення бомберів

Ми розраховуємо вартість індивідуально, після обговорення деталей замовлення. Кінцева ціна виробництва залежить від обсягу партії, а також складності моделей і брендування.

Ми підберемо найкращі варіанти, виходячи з Ваших побажань і бюджету. При цьому якість пошиття бомберів буде на високому рівні, незалежно від Вашого вибору.

Терміни виготовлення

Терміни виробництва партії бомберів залежать від складності та обсягу замовлення, а також завантаженості наших робітників. В середньому ми виготовляємо партію бомберів за 2 тижні з моменту узгодження і затвердження всіх деталей. Якщо ж вам потрібно терміново виконати замовлення, — обов'язково узгодьте такі умови з нашим менеджером.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Компанія Unistaff надає кращий сервіс для своїх клієнтів, тому у нас ви можете скористатися низкою додаткових послуг для власного комфорту і досягнення максимального результату.

Нанесення логотипу

Ми пропонуємо пошиття бомберів з логотипом на замовлення під Ваші задачі. Нанесення ми виконуємо наступними методами: машинна вишивка, друк, шовкографія.

Розробка візуалізації

Наші фахівці підготують для Вас візуалізацію бомберів в обраному кольорі і з брендуванням. Вам же залишиться затвердити макет, після чого бомбери будуть готові для запуску у виробництво.

Виготовлення зразка

При необхідності, Ви можете замовити виготовлення зразка перед запуском в роботу всього тиражу. Так Ви переконаєтеся у високій якості нашої роботи і внесете свої правки, якщо в цьому буде необхідність.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334-78-36, поштою info@unistaff.com.ua або залишивши заявку через сайт і отримаєте безкоштовну консультацію. Ми ж підготуємо індивідуальну комерційну пропозицію і створимо бомбери Вашої мрії!
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і підготуємо індивідуальну комерційну пропозицію.