Пошиття брюк на замовлення від компанії Юністафф

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Штани — важлива деталь уніформи співробітників самих різних сфер діяльності. Різноманітність фасонів, сезонності і стилів дозволяють застосовувати їх як жінкам, так і чоловікам багатьох професій.
Компанія Юністафф на власному виробництві в Києві відшиває штани оптом з якісних матеріалів і за прийнятними цінами.

Як замовити пошиття штанів

Перед тим, як оформити замовлення, наш фахівець проконсультує вас з усіх питань: розповісти про умови співпраці, дасть поради щодо вибору матеріалів, фурнітури, надасть зразки.

Комунікація з менеджером може проходити по телефону, в онлайн-режимі, під час особистої зустрічі в нашому або вашому офісі. За фактом ваших побажань, наш співробітник складе для вас комерційну пропозицію і відправить замовлення в роботу.

Які моделі можемо виготовити

Фахівці Юністафф шиє стандартні моделі брюк, використовуючи готовий зразок, по вашій фотографії або створивши "з нуля" дизайн і лекала. Юністафф виготовляє штани наступних видів:

  • жіночі;
  • чоловічі;
  • для офіціантів і барменів;
  • для медичного персоналу;
  • літні з тонких тканин;
  • зимові (утеплені) з щільного матеріалу і багато інших.

Вартість

На вартість замовлення впливають обсяги роботи, обрані матеріали, наявність брендування і інше. Щоб вам дізнатися точну ціну, зв'яжіться з менеджером.

Фахівець компанії при формуванні замовлення врахує ваші побажання стосовно бюджету. Також ви можете вибрати виготовлення з трьох цінових сегментів:

  • бюджетний — виготовлення з синтетичних тканин;
  • стандарт — із застосуванням натуральних тканин;
  • преміум — пошив з тканин класу "люкс".

Вибираючи ціновий сегмент, ви можете не переживати за якість, воно завжди незмінно високу.

Мінімальний тираж

Компанія Юністафф працює з великим і дрібним оптом, тому ви можете замовити пошиття штанів мінімальним тиражем від 20 штук.

Терміни

З моменту запуску в роботу терміни виконання знаходяться в межах 14 днів. проте на час виготовлення впливають завантаженість цеху, складність та обсяги вашого замовлення, тому точні терміни визначить менеджер. У разі необхідності, також з менеджером можна узгодити більш терміновий пошив.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Для більш комфортної роботи і максимальної якості виготовлення, Юністафф пропонує додаткові послуги для вас.

Зняття мірок

Для того, щоб штани краще прилягали до фігури співробітника, ми можемо перед розкриємо зняти з нього мірки. Для цього можна привезти колектив до нас в офіс або запросити нашого менеджера до себе, погодивши з ним час.

Виготовлення зразка

Переконатися в якості виготовлення, оцінити попередньо зовнішній вигляд виробу або внести при бажанні коригування ви можете з експериментального зразка, який ми виготовимо перед роботою над всією партією.
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію