unistaff logo
|
RU
UA
  • /

Пошиття дощавиків на замовлення від Unistaff

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення, підготує індивідуальну комерційну пропозицію і виконає візуалізацію.
Пошиття дощавиків на замовлення
* Мінімальний тираж — 10 шт.
Дощовик — невід'ємний елемент гардеробу, але враховуючи, що дуже мала кількість людей надають значення своєму комфорту в дощову погоду, є він далеко не у всіх. Саме тому дощовик — це відмінний варіант корпоративного мерчу або одягу для сучасного бренду, оскільки символізує турботу про співробітників і клієнтів.
Команда фахівців Unistaff розробить і виготовить для Вас дощовики преміум якості. Ми гарантовано виконаємо ваші побажання і врахуємо вимоги.

Як замовити пошиття партії дощовиків?

Ви можете замовити пошиття дощовиків одним із наведених нижче способів: по телефону, електронній пошті або залишивши заявку на сайті.

Менеджер компанії Unistaff продемонструє різні зразки моделей, тканин і фурнітури, а також приклади наших робіт. Крім того, наші фахівці проконсультують Вас, а потім підготують індивідуальну комерційну пропозицію. Після узгодження всіх деталей, ми будемо готові запустити тираж у виробництво.

Мінімальний тираж

Наша компанія працює тільки з оптом, тому у нас ви можете замовити дощовики мінімальним тиражем від 10 штук.

Вартість пошиття партії дощовиків

Ми розрахуємо для вас вартість дощовиків після обговорення деталей замовлення. Фінальна ціна виробництва буде залежати від загального тиражу, а також сколадності моделей і брендування. За мінімального тиражу, вартість виробу — від 1000 грн./шт. (без урахування нанесення логотипу).

Ми підберемо найкращі варіанти, виходячи з Ваших побажань і бюджету. При цьому якість пошиття дощовиків буде високою, незалежно від Вашого вибору.

Терміни виготовлення

Терміни виробництва партії дощовиків залежать від складності та обсягу замовлення, а також завантаженості наших робітників. В середньому ми виготовляємо партію дощовиків за 2 тижні з моменту узгодження і затвердження всіх деталей. Якщо ж вам потрібно термінове виконання замовлення на пошиття дощовиків, — узгодьте такі умови з нашим менеджером.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Компанія Unistaff надає якісний сервіс для своїх клієнтів, тому у нас ви можете скористатися низкою додаткових послуг.

Нанесення логотипу

Ми пропонуємо пошиття дощовиків з логотипом під Ваші задачі. Брендування виконуємо наступними методами: машинна вишивка, термодрук, шовкографія.

Розробка візуалізації

Наші фахівці виконають для Вас візуалізацію майбутніх виробів в обраному кольорі і з брендингом. Вам залишиться затвердити макет, після чого замовлення буде готове для запуску у виробництво.

Виготовлення зразка

Ви можете замовити виготовлення зразка перед запуском в роботу всього тиражу. Таким чином, Ви переконаєтесь в високій якості нашої роботи і, при необхідності, внесете свої корективи.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334-78-36, поштою info@unistaff.com.ua або залишивши заявку через сайт і отримаєте безкоштовну консультацію. Ми ж підготуємо індивідуальну комерційну пропозицію і створимо дощовики Вашої мрії!
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і підготуємо індивідуальну комерційну пропозицію.