Пошиття еко-сумок на замовлення

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Пошив медицинских костюмов на заказ
Еко-сумки стають все популярнішими, і на те є ряд причин: вони виглядають набагато солідніше звичайних пластикових пакетів, до того ж в рази довговічніше. Сумка з тканого або нетканого полотна з логотипом буде довше нагадувати споживачам про ваш бренд, ніж її поліетиленовий аналог. А якщо слідувати модним трендам в боротьбі за екологію, то еко-сумка від вашої компанії стане відмінним іміджевим доповненням бренду.
Компанія Юністафф пропонує пошиття еко-сумок в Києві різних моделей і різних форм з нанесенням логотипу і без нього: шопери, авоськи, торби і інші. Застосовуємо різні види тканин: бавовняні, сумішеві, спанбонд і так далі.

Як замовити пошиття еко-сумок оптом

Зв'яжіться з нашим менеджером по телефону, онлайн (електронна пошта, месенджери), при особистій зустрічі в нашому офісі або на вашій території для того, щоб обговорити і зробити замовлення. Спеціаліст проконсультує вас, надасть зразки, а також підготує індивідуальну комерційну пропозицію.

Після того, як ви зробите вибір і затвердите всі деталі, замовлення буде відправлений в роботу.

Нанесення логотипу

Ви можете замовити у нас пошиття еко-сумок з логотипом для додаткової реклами і впізнаваності вашого бренду. Брендування ми робимо декількома способами: шовкотрафарет, машинна вишивка, термотрансфер, сублімація.

Мінімальний тираж еко-сумок на замовлення в Києві

Наше виробництво працює з великим, середнім і дрібним оптом, тому ви можете замовити у нас наклад сумок, мінімальна кількість якого складає 50 штук.

Вартість

Повну вартість партії вам назве менеджер після того, як ви затвердите деталі замовлення. Ціну формують обсяги партії, терміни виготовлення та інші фактори. Також менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант пошиття, орієнтуючись на ваш бюджет.

Терміни

Терміни пошиття еко-сумок залежать від декількох факторів: складність і обсяг замовлення, завантаженість нашого виробництва. Після затвердження всіх деталей, з моменту запуску в роботу середні терміни виконання замовлення 2 тижні. Точні часові рамки позначить менеджер. Ми можемо виконати ваш термінове замовлення, для цього необхідно узгодити терміни з менеджером.
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію