unistaff logo
|
RU
UA

Пошиття еко-сумок на замовлення

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Пошив медицинских костюмов на заказ
* Мінімальний тираж — 50 шт.
Еко-сумки стають все популярнішими, і на те є ряд причин: вони виглядають набагато солідніше звичайних пакетів, до того ж у рази довговічніші. Сумка з тканого або нетканого полотна з брендуванням довше нагадуватиме споживачам про ваш бренд, ніж її поліетиленовий аналог. А якщо наслідувати модні тренди у боротьбі за екологію, то еко-сумка від вашої компанії стане відмінним іміджевим доповненням бренду.
Компанія Юністафф виконує пошиття еко-сумок у Києві різних моделей та форм, з брендуванням та без нього.

Що ми пропонуємо?

До кожного замовлення ми підходимо індивідуально, а завдяки власному виробництву ми можемо виготовляти більше партії за короткий термін, а також максимально кастомізувати вироби. Моделі та розміри, матеріали та кольори, а також метод та деталі брендування — все це можна підібрати та узгодити у Юністафф.

Варіанти моделей та тканин

Ми виготовляємо еко-сумки різних моделей: плоскі або об'ємні, за індивідуальними розмірами, на блискавці або кнопках.

У виробництві еко-сумок ми використовуємо лише якісні тканини. Наприклад: саржа, двонитка, бязь, льон, канвас тощо.

Брендування еко-сумок

Ми виконуємо роботу «під ключ». Тому Ви можете замовити у нас пошиття еко-сумок з логотипом для додаткової реклами та впізнаваності Вашого бренду.

Нанесення ми виконуємо такими методами: шовкографія, вишивка, термотрансферний друк.

Як замовити пошиття еко-сумок оптом?

Зв'яжіться з нашим менеджером по телефону, онлайн (електронна пошта, месенджери), під час особистої зустрічі в нашому офісі або на вашій території для того, щоб обговорити та здійснити замовлення. Спеціаліст проконсультує вас, надасть зразки, а також підготує індивідуальну комерційну пропозицію.

Після того, як ви зробите вибір та затвердите всі деталі, замовлення буде готове до запуску у виробництво.

Мінімальний тираж еко-сумок на замовлення в Києві

Наше виробництво працює з великим, середнім і дрібним оптом, тому ви можете замовити у нас наклад сумок, мінімальна кількість якого складає 50 штук.

Вартість пошиття еко-сумок

Повну вартість партії вам назве менеджер після того, як ви затвердите деталі замовлення. Ціну формують обсяги партії, терміни виготовлення та інші фактори. Також менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант пошиття, орієнтуючись на ваш бюджет.

Терміни виконання замовлення

Терміни пошиття еко-сумок залежать від декількох факторів: складність і обсяг замовлення, завантаженість нашого виробництва. Після затвердження всіх деталей, з моменту запуску в роботу середні терміни виконання замовлення 2 тижні. Точні часові рамки позначить менеджер. Ми можемо виконати ваш термінове замовлення, для цього необхідно узгодити терміни з менеджером.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Компанія Юністафф надає якісний сервіс та обслуговування, тому у нас можна скористатися додатковими опціями для досягнення найкращого результату.

Розробка візуалізації

Ми виконаємо візуалізацію (макет) еко-сумок з брендуванням та у потрібному кольорі. Таким чином, можна побачити майбутній результат на початковому етапі і уникнути ряду можливих нюансів.

Виготовлення зразка

На ваше бажання ми виготовимо пілотний зразок. Таким чином ви зможете оцінити результат та якість свого вибору та нашої роботи. До того ж можна внести редагування, якщо в цьому буде необхідність.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію