unistaff logo
|
RU
UA
  • /

Пошиття фартухів будь-якого фасону на замовлення

Пошиття фартухів на замовлення
Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
* Мінімальний тираж — 10 шт.
Пошиття фартухів на замовлення — один із ключових напрямів діяльності компанії «Юністафф». Ми виготовляємо формені фартухи з брендування і без: салонам краси, закладам громадського харчування, відділам промоутування продукції, рекламним агентствам і виробникам товарів народного споживання.
Пошиттям фартухів у нас займається команда майстрів крою та шиття, які вміють поєднувати швидкість роботи та акуратність результату. За рахунок часткової автоматизації технологічного процесу ми видаємо об'ємні партії у стислий термін.

Які фартухи ми можемо вам пошити?

Ми надішлемо для вас різні моделі фартухів: з нагрудником або без (передники), будь-якої довжини і з регулятором, декоративними елементами та оздобленням, з брендуванням і без.
Фартук бежевый Фартук бордовый Фартук темно-бежевый
Фартук черный Фартук красный Фартук черный с красной отделкой
Фартук бежевый с черной отделкой Фартук кремовый Фартук бордовый с черной отделкой

Як ми працюємо: від розробки дизайну до передачі замовлення на пошиття

Ми приймаємо замовлення на пошиття фартухів в Києві за телефоном, електронною поштою або ви можете залишити заявку на сайті.

Спеціалісти компанії Unistaff продемонструють вам різні варіанти моделей та тканин. Крім того, ми проконсультуємо вас, а потім індивідуально розрахуємо вартість замовлення. Після узгодження всіх деталей ми будемо готові запустити замовлення в роботу.

Мінімальний тираж

Мы оптова компанія і не берем одиничні замовлення в работу, тому мінімальний тираж від 10 штук.

Як формується вартість

Підсумкову вартість пошиття фартухів на замовлення в Києві ми зможемо озвучити після узгодження всіх деталей замовлення. Фінальна вартість залежатиме від тиражу, складності моделі та брендування.

Ми запропонуємо кілька варіантів на вибір та знайдемо оптимальне рішення під Ваші завдання та бюджет. Ми надаємо на вибір варіанти у кількох цінових категоріях: економ, стандарт та преміум. При цьому, незалежно від вашого вибору, якість виробів буде на найвищому рівні.

Терміни виготовлення

Терміни виробництва залежатимуть від складності та обсягу Вашого замовлення та завантаженості наших майстрів. В середньому ми виготовляємо партію фартухів за 2 тижні з моменту затвердження всіх деталей замовлення. Якщо ж вам потрібне термінове виконання замовлення, — уточніть у нашого менеджера.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Замовивши фартухи в компанії Юністафф, ви можете скористатися безліччю додаткових послуг.

Нанесення логотипів

Ми пропонуємо пошиття фартухів з логотипом для будь-яких напрямків бізнесу. Брендування ми виконуємо такими методами: машинна вишивка, термотрансферний друк, шовкографія.

Розробка візуалізації

Виконаємо візуалізацію майбутніх виробів у вибраному кольорі та з брендуванням. Вам же залишиться затвердити замовлення в роботу.

Виготовлення зразка

Ви можете замовити зразок перед виробництвом усієї партії. Таким чином, ви зможете переконатися у високій якості нашої роботи та, при необхідності, внести свої корективи.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію