• /

Пошиття фартухів будь-якого фасону на замовлення

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
* Мінімальний тираж - 10 шт.
Пошиття фартухів на замовлення — один із ключових напрямів діяльності компанії «Юністафф». Ми виготовляємо формені фартухи з брендування і без: салонам краси, закладам громадського харчування, відділам промоутування продукції, рекламним агентствам і виробникам товарів народного споживання.
Фартук бежевый Фартук бордовый Фартук темно-бежевый
Фартук черный Фартук красный Фартук черный с красной отделкой
Фартук бежевый с черной отделкой Фартук кремовый Фартук бордовый с черной отделкой

Як ми працюємо: від розробки дизайну до передачі замовлення в пошив

Пошиттям фартухів у нас займається команда майстрів крою та шиття, які вміють поєднувати швидкість роботи і акуратність результату. За рахунок часткової автоматизації технологічного процесу ми видаємо об'ємні партії в стислі терміни.

Наш менеджер, якщо буде потрібно, зможе допомогти з підбором типу тканини, фурнітури і способу брендування продукції. Ми надаємо на вибір варіанти в декількох цінових категоріях:

  • Бюджетної — з доступних матеріалів;
  • Стандарт — оптимальне рішення з тканин середньої цінової категорії;
  • Преміум — поєднання фурнітури і тканин люкс-сегмента.

При цьому, незалежно від вашого вибору, якість крою і пошиття буде однаково високою.

Приймаємо замовлення на пошиття фартухів в Києві на сайті і по телефону. Обговорити все більш детально ми можемо дистанційно, а також при зустрічі у нас або у вас в офісі або в будь-якому іншому зручному і потрібному для переговорів місці. Ми готові запропонувати вам відразу кілька варіантів на вибір і знайти оптимальне рішення під строго певні завдання або ж під обмежений бюджет.

Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Як формується ціна

Підсумкову вартість пошиття фартухів на замовлення в Києві ми зможемо озвучити тільки після того, як ви з менеджером обговоріть всі деталі, погодите дизайн і надасте логотип для нанесення, якщо це передбачено проектом. На ціну впливає:
  • складність моделі;
  • матеріали;
  • спосіб і деталі брендування.
  • терміновість;
  • кількість виробів;
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію