unistaff logo
|
RU
UA
  • /

Пошиття халатів на замовлення

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Пошиття халатів на замовлення
* Мінімальний тираж — 10 шт.
Халати — універсальний предмет одягу, який затребуваний в різних напрямках і сферах. Зручність, практичність, різноманітність халатів зробили їх одним з найпопулярніших видів одягу серед співробітників багатьох професій. Крім цього, власники бізнесу часто набувають халати для зручності своїх клієнтів під час різних процедур.
Компанія Юністафф пропонує пошиття халатів на замовлення з якісних матеріалів, з можливістю нанесення логотипу і самих різних моделей.

Які халати ми виготовляємо

Види халатів, які ми готові пошити:

  • медичні;
  • робочі;
  • для спа-салонів;
  • для готелів та інші.

Халати виготовляються з різних матеріалів виходячи з побажань замовника.

Як замовити пошиття халатів оптом

Зв'яжіться з нашим менеджером по телефону, онлайн (електронна пошта, месенджери), при особистій зустрічі в нашому офісі або на вашій території для того, щоб обговорити і зробити замовлення. Спеціаліст проконсультує вас, надасть зразки, а також підготує індивідуальну комерційну пропозицію. Після того, як ви зробите вибір і затвердите всі деталі, замовлення буде відправлений в роботу.

Вартість

Ціну формують вибрані матеріали і моделі, обсяги партії, терміни виготовлення та інші фактори. Повну вартість пошиття халатів вам назве менеджер після того, як ви затвердите деталі замовлення.

Також менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант пошиття, орієнтуючись на ваш бюджет. Ми пропонуємо виготовлення в трьох цінових сегментах на ваш вибір:

  • бюджетний — переважно з синтетичних недорогих матеріалів;
  • стандарт — з використанням натуральних х\б і сумішевих тканин;
  • преміум — із застосуванням ексклюзивних тканин і фурнітури.

Якість пошиття не залежить від обраного сегмента, воно завжди залишається на високому рівні.

Терміни

Терміни пошиття халатів в Києві залежать від декількох факторів: складність і обсяг замовлення, завантаженість нашого виробництва. Після затвердження всіх деталей, з моменту запуску в роботу середні терміни виконання замовлення 2 тижні. Точні часові рамки позначить менеджер. Якщо потрібно терміновий пошив, необхідно також це узгодити з нашим менеджером.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Юністафф піклується про своїх клієнтів і надає кращий сервіс. Ми пропонуємо кілька додаткових послуг для того, щоб вам було комфортно працювати з нами, а також, щоб домогтися максимально якісного виготовлення замовлення.

Нанесення логотипу

Для підвищення іміджу та впізнаваності вашого бренду можна пошити халати з логотипом вашої компанії. Брендування ми робимо за допомогою машинної вишивки, термотрансфера або шовкографії.

Виготовлення зразка

Для того, щоб ви змогли оцінити якість або внести коригування в виріб, за вашим бажанням виготовляється експериментальний зразок. Тільки після його затвердження в роботу відправиться весь замовлення.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію