unistaff logo
|
RU
UA

Пошиття комбінезонів

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
* Мінімальний тираж — 20 шт.
Комбінезони універсальні за своєю конструкцією, вони прекрасно вписуються як в приватний гардероб, так і ідеально підходять для співробітників різних професій. Залежно від призначення, комбінезони можуть представляти із себе з'єднаний верх і низ одягу, або напівкомбінезон і куртку.
Компанія Юністафф займається пошиттям комбінезонів в Києві середнім і великим оптом на власному виробництві та за прийнятними цінами.

Хто наші клієнти

Ми здійснюємо пошиття комбінезонів на замовлення оптом для різних сфер діяльності. Наприклад:

  • будівельні фірми;
  • енергозбутові;
  • дорожні;
  • автозаправні станції;
  • охоронні;
  • роздрібна торгівля і інші.

Що ми пропонуємо

Замовити пошиття комбінезонів на замовлення в Києві ви можете по телефону. Також обговорити деталі замовлення з менеджером можливо дистанційно (по електронній пошті, через месенджери) або при особистій зустрічі (в нашому офісі або в іншому зручному місці).

Ми підберемо оптимальний варіант виготовлення під ваш бюджет. У нас можна замовити такі комбінезони як: жіночі, чоловічі, літні, зимові.

Фахівці Юністафф можуть відшити вироби за вашим готовому зразку, по фотографії або розробити нову модель.

Додаткові послуги

Нанесення логотипу (брендування). Ви можете замовити у нас нанесення логотипу на виріб. Брендування ми робимо трьома способами:

  • шовкотрафарет — повнокольоровий друк складної графіки, що застосовується до різних видів тканин;
  • термотрансфер — швидкий спосіб нанесення логотипу будь-яких розмірів;
  • машинна вишивка — надійний і презентабельний варіант брендування.

Виготовлення зразка. Перед пошиттям комбінезонів оптом, ми можемо виготовити пробний екземпляр для того, щоб ви могли перевірити якість або внести коригування.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

З чого складається вартість пошиття комбінезонів оптом в Києві

Вартість розраховує менеджер індивідуально після узгодження всіх нюансів замовлення. На ціну впливають обсяги партії, терміни виготовлення та багато іншого.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію