unistaff logo
|
RU
UA

Пошиття конвертів для столових приладів на замовлення

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Куверти або конверти для столових приладів — невід'ємний елемент сервірування стола в ресторанах, кафе, нічних клубах середнього і преміум-рівня. Стильні кишеньки для приладів одночасно є декором і функціональним атрибутом, який зберігає чистоту вилок, ложок і ножів при подачі їх гостям. Компанія Unistaff шиє Куверт для закладів на замовлення під практично будь-який бюджет.

Для чого потрібні куверти

Куверт кладуть перед гостем по праву сторону від страви при сервіруванні. Цей аксесуар робить оформлення столу більш представницьким, солідним, а також зберігає чистоту приладів. З ними зручно, особливо на невеликих столиках — невикористані ложки, ножі і виделки будуть лежати в акуратному конвертику, нікому не заважаючи до тих пір, поки не знадобляться.

Що ми пропонуємо

Ми виконуємо індивідуальний пошив чохлів для столових приборів по готовому ескізу або з нуля — з розробкою дизайну. Узгодити деталі можна по телефону або при зустрічі з менеджером. При зустрічі у нас в офісі або у вас в закладі співробітник надасть зразки продукції, проконсультує по відмінностям тканин, варіантів оформлення і брендування виробів методом машинної вишивки.

Ми готові запропонувати варіанти в різних цінових категоріях:

  • Бюджетної — з використанням недорогих, переважно синтетичних матеріалів;
  • Стандарт — середньоцінові тканини і способи обробки;
  • Преміум — для закладів люкс рівня.

Незалежно від цінової категорії, якість пошиття завжди однаково висока.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Чому конверти для приладів краще шити на замовлення

При всій своїй простоті, Куверт для сервірування — не універсальні. Вони відрізняються по довжині, ширині, кількості відділень, і якщо потрібно, щоб аксесуар виглядав доречно, чохол повинен ідеально підходити під укладені в нього прилади.

У продажу можна знайти не тільки тканинні, але і виготовлені з крафтового паперу одноразові конверти. У закладі з високою прохідністю витрачатися паперові варіанти будуть дуже швидко, до того ж виглядають вони не так цікаво, як текстильне.

Готові текстильні теж програють пошиття на замовлення, тому що можуть в результаті сильно відрізнятися за стилем від інших елементів сервіровки столів. Якщо ви вирішите купити конверти для столових приладів, вам доведеться вибирати з того, що пропонують виробники. У «Юністафф» ж для вас виготовлять продукцію, яка буде ідеально поєднуватися за стилем із столовим текстилем, інтер'єрної тематикою і настроєм закладу.
~

Як формується вартість

Менеджер зможе назвати підсумкову вартість замовлення тільки після того, як погодить з вами ескіз виробів і уточнить всі деталі. На ціну впливає:

  • матеріали;
  • складність пошиття;
  • кількість екземплярів;
  • терміновість;
  • нанесення логотипу.
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію