unistaff logo
|
RU
UA

Пошиття курток оптом на замовлення

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення, підготує індивідуальну комерційну пропозицію і виконає візуалізацію.
Куртка
* Мінімальний тираж — 10 шт.
Хочете тепло, стильно і функціонально одягнути співробітників компанії в корпоративному стилі на прохолодну погоду? Або ж ви хочете пошити куртки оптом для власного бренду? Тоді вам точно варто звернутися до нас.
Фахівці компанії Unistaff запропонують вам різні варіанти пошиття курток для компаній і брендів або ж виготовлять їх по вашим зразкам, ескізами та лекалами.

Які куртки ми виробляємо

Ми відшиємо для Вас чоловічі та жіночі куртки наступних видів:

  • Зимові;
  • Демісезонні;
  • Вітровки.

Як зробити замовлення?

Ви можете замовити пошиття курток оптом по телефону, електронній пошті або залишивши заявку на сайті.

Менеджер компанії Unistaff продемонструє вам різні зразки моделей і тканин. Крім того, наш співробітник проконсультує вас з усіх питань, а потім підготує індивідуальну комерційну пропозицію. Після ж узгодження з вами всіх деталей, ми будемо готові запустити замовлення в роботу.

Які моделі ми можемо для вас пошити?

Замовити у нас куртки ви можете як стандартних моделей, за зразком, фотографії або наша команда розробить для вас новий, унікальний дизайн і лекала "з нуля".

Мінімальний тираж

Ми працюємо тільки з оптом, тому ви можете замовити у нас пошиття курток мінімальним тиражем від 10 штук однієї моделі.

Вартість

Ми розрахуємо для вас вартість пошиття курток після узгодження деталей замовлення. Фінальна вартість виготовлення партії буде залежати від тиражу, моделей, необхідності брендування, а також ряду інших деталей і нюансів.

Наші менеджери підберуть для вас вигідні варіанти, виходячи з вашого бюджету. Ну а якість пошиття буде високим, незалежно від обраної вами цінової категорії: економ, стандарт або преміум.

Терміни виготовлення

Терміни пошиття будуть залежати від складності моделей, тиражу і завантаженості наших майстрів. В середньому ми виготовляємо партію за 3 тижні з моменту затвердження всіх деталей замовлення. Якщо ж вам потрібно термінове виконання замовлення на пошиття курток оптом, — повідомте про це нам і ми постараємося щось придумати.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Наша компанія надає максимальний і найкращий сервіс, тому звертаючись до нас, ви можете скористатися низкою додаткових послуг.

Нанесення логотипу

Ми пропонуємо пошиття курток з логотипом для будь-яких компаній і брендів. Логотипи наносяться такими методами як: машинна вишивка, термодрук або шовкографія.

Візуалізація

Ми виконаємо для вас візуалізацію майбутніх виробів в бажаному кольорі і з брендування. Вам же залишиться затвердити замовлення в роботу.

Виготовлення зразка

Перед виробництвом всієї партії ми можемо пошити для вас зразок. Таким чином, ви переконаєтеся в якості нашої роботи і, при потребі, внесете свої корективи.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, поштою info@unistaff.com.ua або залишивши заявку через сайт і отримаєте безкоштовну консультацію. Ми ж підготуємо індивідуальну комерційну пропозицію і створимо куртки Вашої мрії!
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію