unistaff logo
|
RU
UA

Пошиття медичного одягу

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Пошив медицинской одежды
* Мінімальний тираж — 10 шт.
Послуга пошиття медичного одягу на замовлення існує для тих, хто піклується про зовнішній вигляд своїх співробітників, а значить, і про репутацію бізнесу в сфері охорони здоров'я.
Компанія Юністафф пропонує пошиття медичного одягу великим, середнім і дрібним оптом. Завдяки досвідченому персоналу, професійному обладнанню ми виготовимо медичну уніформу якісно і за прийнятними цінами.

Який одяг для медиків ми відшиваємо

Фахівці компанії готові пошити такі види медичного одягу:

Медицинская одежда женская Медицинская одежда мужская Медицинский костюм синий
Медицинская корпоративная одежда Медицинский халат Синий медицинский костюм Униформа мед.работника

Які моделі можемо відшити

Наша команда фахівців може відшити моделі будь-якої складності. Замовити пошиття медичного спецодягу ви можете по готовому зразку, по фотографії або наш фахівець розробить новий дизайн і лекала "з нуля".

Вартість

На ціну впливають обсяги партії, терміни виготовлення, вибрані матеріали і багато іншого. Остаточну ціну вам розрахує менеджер індивідуально після узгодження всіх деталей замовлення.

Менеджери при узгодженні замовлення можуть підібрати оптимальний варіант виготовлення під ваш бюджет. Ми пропонуємо виготовлення в трьох цінових сегментах на ваш вибір:

  • бюджетний — переважно з синтетичних недорогих матеріалів;
  • стандарт — з використанням натуральних х\б і сумішевих тканин;
  • преміум — із застосуванням ексклюзивних тканин і фурнітури

Якість пошиття не залежить від обраного сегмента, воно завжди залишається на високому рівні.

Терміни виготовлення

Терміни пошиття залежать від декількох факторів: складність і обсяг замовлення, завантаженість нашого виробництва. Після затвердження всіх деталей, з моменту запуску в роботу середні терміни виконання замовлення — 2 тижні. Точні часові рамки позначить менеджер. Якщо потрібно терміновий пошив, необхідно також це узгодити з нашим фахівцем.

Як замовити

Зробити замовлення можна зв'язавшись з нами по телефону, електронній пошті або через сайт. Спеціаліст проконсультує вас по будь-якого питання, надасть зразки тканин, моделей, фурнітури, а також підготує індивідуальну комерційну пропозицію. Комунікувати з менеджером можна за телефоном, онлайн (електронна пошта, месенджери), при особистій зустрічі в нашому офісі або на вашій території.

Після того, як всі деталі будуть узгоджені і затверджені, замовлення буде запущений в роботу.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Разом з основним завданням пошиття медичного одягу на замовлення, Юністафф прагне запропонувати вам кращий сервіс. Тому у нас є кілька додаткових послуг для того, щоб вам було комфортно працювати з нами, а також щоб домогтися максимально якісного виготовлення замовлення.

Зняття мірок

Для того, щоб посадка форми по фігурі точніші параметри, ви можете скористатися послугою зняття мірок. Це можна зробити в нашому офісі (привезти колектив до нас в попередньо узгоджений час) або наш фахівець приїде до вас в установу.

Нанесення логотипу

Ви можете замовити у нас медичний одяг з логотипом для підвищення іміджу та впізнаваності вашого бренду. Брендування ми робимо різними способами: машинна вишивка, термодрук, шовкографія, сублімація.

Виготовлення зразка

Для того, щоб ви змогли оцінити якість або внести коригування в виріб, за вашим бажанням виготовляється експериментальний зразок. Тільки після його затвердження в роботу відправиться вся партія.

Хто наші клієнти

Пошиття медичного одягу в Києві замовляють:

  • медичні центри;
  • косметологічні кабінети;
  • салони краси;
  • масажні та SPA-салони;
  • медичні лабораторії та інші.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію