unistaff logo
|
RU
UA

Пошиття одягу оптом

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
пошиття одягу оптом
Одяг давно став частиною іміджу як звичайної людини, так і цілого бізнесу. Пошиття партії одягу в єдиному стилі або з нанесенням логотипу — спосіб реклами для компаній, які активно працюють над власним брендом.
Компанія Юністафф пропонує пошиття одягу оптом на замовлення у Києві дрібними, середніми та великими партіями. Ми організували своє виробництво таким чином, щоб пошиття на замовлення гуртом проходив весь цикл у нас: починаючи від розробки лекал, закінчуючи брендуванням.

Що можна пошити в Unistaff?

Спеціалісти компанії Юністафф готові пошити вироби за вашими лекалами, зразками, ескізами або фото бажаної моделі. Або наші співробітники розроблять дизайн, лекала "з нуля", а також допоможуть з підбором матеріалів та фурнітури.

Ми спеціалізуємося на пошитті оптом за такими напрямками:
 • корпоративний одяг;
 • уніформа;
 • пошиття брендів;
 • спецодяг;
 • промо одяг;
 • трикотаж та багато іншого.
Приклад того, що у нас ви можете пошити: футболки, поло, світшоти, толстовки, худі, бомбери, блузи, сорочки, жакети, штани, спідниці, жилети та багато іншого.

Що ми не беремо в роботу

Незважаючи на експертність та багатогранність нашого виробництва, є напрямки з якими ми не працюємо:
 • нижня білизна та купальники;
 • хутряні та шкіряні вироби;
 • постільна білизна та штори.
 • одяг для вагітних;
 • джинсові вироби;

Як замовити пошиття одягу оптом?

Ви можете замовити пошиття оптом за телефоном, електронною поштою або залишивши заявку на сайті.

Наш співробітник проконсультує вас з усіх питань, а потім підготує індивідуальну комерційну пропозицію. Після погодження з вами всіх деталей, ми запустимо замовлення в роботу.

Мінімальний тираж

Ми працюємо оптовими тиражами, тому ви можете замовити партію мінімальним тиражем від 20 одиниць в одному розмірі та кольорі.

Що впливає на вартість пошиття одягу дрібним та великим оптом?

Ми розрахуємо для вас вартість пошиття оптом у Києві індивідуально, після узгодження деталей замовлення. Фінальна вартість виготовлення партії залежатиме від матеріалів, кількості, моделей і брендування.

Ми підберемо для вас вигідні варіанти, виходячи з вашого бюджету та переваг. Юністафф пропонує вам зробити замовлення на оптове пошиття з матеріалів та фурнітури у трьох цінових категорій: економ, стандарт та преміум. Вибрана категорія не впливає на якість пошиття одягу оптом, воно завжди залишається незмінно високим.

Терміни виготовлення

Терміни пошиття партії розраховуються індивідуально для кожного клієнта та залежатимуть від складності вашого замовлення, його обсягу та завантаженості нашого виробництва. Розрахувати термін виконання ви зможете у нашого менеджера після узгодження всіх деталей замовлення.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Замовляючи пошиття одягу оптом в Unistaff, ви можете скористатись додатковими послугами для досягнення максимального результату.

Нанесення логотипів

Для брендування ми пропонуємо кілька способів:

 • Машинна вишивка — зносостійкий об'ємний варіант нанесення логотипу на різні види тканин.
 • Термодрук — стійкий до прання та механічних впливів, а також зручний для невеликих партій.
 • Сублімація — наноситься на синтетичні тканини, застосовується у випадках, коли потрібно перенести кольорове зображення зі складною графікою.
 • Шовкографія — якісно передає малюнок на тканину, стійка до прання, але застосовується в основному для пошиття дрібним оптом у Києві.

Візуалізація та дизайн

Наші фахівці зроблять для вас візуалізацію майбутніх виробів у бажаному кольорі та з брендуванням. Вам же залишиться затвердити замовлення на роботу.

Виготовлення зразка

Перед запуском всього замовлення на пошиття дрібним і великим оптом ми можемо відшити експериментальний зразок, щоб можна було перевірити якість або внести коригування.

Як відбувається замовлення і пошиття одягу оптом в Києві

Співпраця проходить в кілька етапів:
1
Постановка задачі
Менеджер разом з клієнтом визначають моделі і розміри майбутнього замовлення, підбирають матеріали, фурнітуру, вибирають спосіб брендування.
2
Розробка і підбір лекал
На основі обраної моделі розробляємо лекала або підбираємо з готових форматів.
3
Виготовлення зразка
Відшиває екземпляр для внесення коригувань.
4
Пошиття партії
За затвердженим клієнтом зразком виготовляється вся партія.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію