unistaff logo
|
RU
UA

Пошиття промо накидок на замовлення в Києві

Манишка-накидка для промоутера
Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
* Мінімальний тираж — 50 од.
Промо-накидки — різновид одягу для проведення рекламних та промо заходів. Практичний вибір, якщо ви не хочете турбуватися про те, підійде чи ні річ найманим промоутерам.
Компанія «Юністафф» шиє на замовлення і виконує брендування накидок будь-якої моделі і складності.

Навіщо потрібні рекламні накидки з логотипом

Накидки і манишки з логотипом — виключно рекламний формат, у якого немає альтернативних варіантів застосування. Тому основні їх замовники: рекламні агентства, медійні компанії. Крім них до нас звертаються аніматори, волонтерські організації, а також виробники і торговельні предпредпріятія, які проводять промо-кампанії не залучаючи сторонніх підрядників.

Як ми обробляємо замовлення на пошиття промо манишок і накидок

Сформувати замовлення клієнта допомагає наш менеджер. Обговорення деталей і знайомство зі зразками відбувається при особистій зустрічі в нашому офісі або в офісі замовника. Ми надаємо гнучкі умови співпраці, тому ви завжди можете обговорити деталі замовлення і у віддаленій формі: по телефону, через месенджери або по електронній пошті. Ми працюємо як за зразком клієнта, так і з нуля: з ваших слів співробітник робить ескіз, пропонує тканину, фурнітуру.

У нас широкий вибір матеріалів, придатних для рекламних накидок для промоутерів: бюджетних або більш дорогих. При цьому якість виготовлення завжди на високому рівні, незалежно від обраної тканини і способу брендування. Для нанесення логотипу, а також слогана і будь-який інший рекламної інформації, ми використовуємо машинну вишивку, термодрук або шовкографію.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Як формується ціна на пошиття промо накидок

Вартість замовлення менеджер розраховує індивідуально після узгодження деталей замовлення. При розрахунку ціни одиниці враховується:

  • матеріали;
  • модель;
  • кількість одиниць;
  • терміни;
  • спосіб і деталі брендування.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію