unistaff logo
|
RU
UA

Пошиття промо-одягу на замовлення

Пошиття промо одягу на замовлення
Ми готові пошити одяг для промоутерів і промо-текстиль під Ваші завдання і вимоги, з нанесенням логотипу або без.
* Мінімальний тираж — 20 шт.
Для досягнення максимального результату від промо-акції компанії та рекламні агенства часто замовляють виробництво промо-форми для своїх промоутерів. Вона підвищує впізнаваність бренду та привертає увагу потенційних клієнтів. Якісна та добре продумана промо-форма викликає позитивні та правильні асоціації з брендом та запам'ятається аудиторії.
В «Юністафф» ви можете замовити пошиття промо-одягу у Києві. Ми підберемо найкращий варіант на будь-який смак.

Які варіанти ми пропонуємо?

Ми пропонуємо кілька варіантів промо-одягу:

  • Готова продукція — гарний вибір моделей та кольорів, мінімальна вартість та терміни виконання замовлення.
  • Пошиття на замовлення — великий вибір матеріалів та кольорів, можливість виготовити вироби з індивідуальним, унікальним дизайном.

Ми виконуємо роботу «під ключ» — не потрібно окремо замовляти пошиття, нанесення логотипів або розробку дизайну.

Який промо-одяг ми виробляємо?

У нас ви можете замовити повний комплект одягу для промо-акцій та аксесуарів.

Як зробити замовлення?

Ви можете оформити замовлення на пошиття промо одягу по телефону, електронній пошті або залишивши заявку через сайт.

Наші фахівці продемонструють приклади наших робіт, варіанти моделей, тканин та їх забарвлень. Крім того, ми проконсультуємо вас з усіх питань, а потім підготуємо індивідуальну комерційну пропозицію. Після затвердження всіх деталей ми будемо готові запустити замовлення в роботу.

Для прорахунку та подальшого брендування від вас знадобиться інформація про розташування та розмір логотипу, а також сам логотип у векторному форматі (.ai, .eps, .cdr або .pdf).

Які моделі ми можемо пошити?

Пошиття здійснюється як за стандартними моделями, так і за Вашими лекалами, зразками, фото. Також наша команда може розробитись для Вас індивідуальний дизайн та лекала.

Мінімальний тираж

Ми займаємося виробництвом промо-одягу дрібним, середнім та великим оптом, тому мінімальний тираж — від 20 одиниць однієї моделі.

Терміни виробництва

Терміни виробництва залежать від обсягу замовлення та його складності, а також завантаженості нашого виробництва. Середні терміни виконання замовлення 2-3 тижні з моменту затвердження всіх деталей і запуску в роботу. Якщо ж потрібне термінове виконання замовлення, — це необхідно обговорити з менеджером.

Вартість виготовлення

Ми розрахуємо вам вартість після узгодження всіх деталей замовлення. Ціна залежить від моделей, тиражу, а також методу та складності нанесення логотипів.

Ми підберемо для вас найкращий варіант, виходячи з вашого бюджету та побажань. При цьому якість пошиття промо-одягу на замовлення буде на найвищому рівні, незалежно від обраної цінової категорії: економ, стандарт і преміум.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Компанія Юністафф надає преміальний сервіс, тому ви можете скористатися додатковими послугами для досягнення кращого результату.

Нанесення логотипів

Ви можете замовити у нас промо-одяг з логотипом. Брендування здійснюємо декількома способами: машинна вишивка, друк, шовкографія чи сублімація.

Візуалізація та дизайн

Виконаємо візуалізацію виробів або дизайн у потрібному кольорі та з брендуванням. Таким чином можна уникнути можливих нюансів на початковому етапі та досягти бажаного результату.

Виготовлення зразка

Перед запуском у роботу всієї партії ми можемо виготовити для вас зразок. Так ви зможете, при необхідності, внести зміни та зміни, а також переконатися в якості.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію