unistaff logo
|
RU
UA

Пошиття корпоративних сорочок в Києві

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
* Мінімальний тираж — 20 шт.
Чоловічі сорочки завдяки своїй універсальності нерідко стають елементом корпоративного стилю співробітників компанії або частиною уніформи персоналу.
Команда професіоналів з Юністафф пропонує пошиття сорочок на замовлення в Києві високої якості, використовуючи різні матеріали і розробляючи 3D-моделі.

Що ми пропонуємо

Юністафф займається пошиттям чоловічих сорочок і сорочок з брендування або без нього, по готовим лекалами або з розробкою дизайну і лекал «з нуля».

Ви можете надати фотографію або зразок бажаних сорочок і сорочок на замовлення, або просто висловити побажання нашому фахівцеві. Обговорити всі деталі можна з нашим менеджером по телефону, за допомогою месенджерів або при особистій зустрічі.

Ми виготовляємо чоловічі сорочки та сорочки на замовлення в трьох цінових категоріях:

  • бюджетної – з недорогих, в основному, синтетичних матеріалів;
  • стандарт – з використанням натуральних і змішаних тканин;
  • преміум – з матеріалів вищої якості і з дизайнерськими рішеннями.

Незалежно від цінового сегмента, якість пошиття залишається на високому рівні.

Для чого потрібен пошиття чоловічих сорочок і сорочок на замовлення?

Наші клієнти на пошиття сорочок і сорочок - власники бізнесу різних напрямків, наприклад, готелів, закладів громадського харчування, салонів в сфері краси та інші. Рекламні агентства замовляють чоловічі сорочки як форму для промоутерів, при проведенні промо-акцій і в якості подарункової продукції.

Пошиття чоловічих сорочок на замовлення в Києві популярний серед офісних, банківської та ділової сфери. Сорочки мають більш поширене призначення і, іноді, більш вільний крій. Тому чоловічі сорочки на замовлення отшиваются для широкого спектра напрямів (офіціанти, промоутери, продавці, адміністратори і так далі).

Додаткові послуги:

Нанесення логотипу. При необхідності ми можемо нанести логотип на сорочки за допомогою машинної вишивки, термопечати або шовкографії. Сорочки з логотипом - відмінний спосіб підкреслити статус і корпоративний стиль Вашої компанії.

Виготовлення зразка. Перед початком роботи над всією партією, ми можемо пошити експериментальний екземпляр, завдяки якому ви переконаєтеся в якості виробів або внесете зміни.

Зняття мірок. Якщо ви хочете, щоб виріб було виконано за індивідуальними мірками для кращої посадки по фігурі, то фахівець компанії чекатиме вас в нашому офісі або приїде у зручний час і місце.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Як формується вартість пошиття

Остаточна вартість пошиття чоловічих сорочок на замовлення, а також сорочок розраховується індивідуально, виходячи з таких факторів:

  • матеріали;
  • складність пошиття;
  • об'єм замовлення;
  • терміновість;
  • спосіб і деталі брендування (при необхідності).

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію