unistaff logo
|
RU
UA

Серветки для ресторанів і кафе на замовлення

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Серветки для ресторанів і кафе грають в оформленні залу вкрай важливу роль, тому так важливо правильно підібрати тканину, дизайн і декор, щоб аксесуари максимально гармонійно поєднувалися зі стилістикою закладу і створювали потрібну атмосферу в залі. Всі ці моменти ми обов'язково враховуємо при виробництві текстилю для закладів під замовлення.

Які серветки ми зможемо виготовити для вашого закладу

Ми готові пошити для вас текстильні серветки на столи в різних цінових категоріях:

  • Бюджетної — з недорогих, переважно синтетичних тканин;
  • Стандарт — з натуральних і сумішевих матеріалів;
  • Преміум — з люксових матеріалів з реалізацією складних дизайнерських рішень.

При цьому якість роботи буде однаково високим, незалежно від бюджету та обсягу замовлення.

Замовлення на пошиття серветок для ресторану ми приймаємо на сайті і по телефону. Для того, щоб почати роботу менеджер уточнить побажання до форми вироби, типу тканини, обробці кутів (звичайний або евроугол) і брендування, якщо воно необхідне. Для обговорення деталей і презентації зразків ми запрошуємо вас до нас в офіс в Києві. Також наш менеджер готовий під'їхати до вас в офіс або в заклад, якщо такий варіант для вас зручніше.

Брендування серветок машинною вишивкою

Брендування тканинних серветок для ресторану або кафе - популярний спосіб підкреслити ексклюзивність закладу в сегменті ХоРеКа. Ми виконуємо нанесення логотипів і фірмової символіки методом машинної вишивки, яка представницький виглядає і не деформується при регулярній пранні.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Як формується вартість

Ціна на пошиття серветок формується після того, як всі деталі узгоджені і затверджений ескіз готового виробу. На вартість одиниці впливають такі чинники:

  • матеріали;
  • розміри виробів і обробка;
  • кількість;
  • терміновість;
  • нанесення логотипу.
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію