unistaff logo
|
RU
UA

Пошиття сетів з тканини в Києві

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Сетами (Плейсмартами) називають підставки для сервірування столів, які можна побачити в ресторанах, кафе, барах, нічних клубах. Вони потрібні, щоб захищати поверхню або скатертини від жирних плям, гарячої посуду, випадково пролитої рідини. Компанія Unistaff виконує пошиття сетів з тканини на замовлення — наша продукція якісна, стильна і функціональна.

Купити сети або пошити на замовлення: що вигідніше?

Готові сети точно не будуть оригінальними, тому тим, кому важлива ексклюзивність кожної деталі в оформленні залу закладу, фабричні вироби точно не годяться. До того ж, при замовленні індпошиву ви можете реалізувати будь-яку дизайнерську задумку, в точності підібрати відтінок, доповнити вироби фірмовою символікою.

Що ми пропонуємо

«Юністафф» виготовляє сети на стіл в трьох цінових категоріях:

  • Економ — з недорогих тканин;
  • Стандарт — зі змішаних і натуральних матеріалів;
  • Преміум — люксові рішення в оригінальному дизайні.

Цінову категорію продукції визначають матеріали, метод обробки, форма сетів (квадратні, круглі, прямокутні), при цьому якість сетів нашого виробництва завжди однаково високу.

Для оформлення замовлення на пошиття сетів для кафе, ресторану або нічного клубу, вам потрібно надати ескіз або розповісти менеджеру свої побажання. Для узгодження деталей і ознайомлення зі зразками ми пропонуємо під'їхати до нас в офіс або домовитися з менеджером про зустріч у вас в закладі.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Як формується ціна

Підсумкову вартість пошиття сетів наш співробітник зможе порахувати після того, як ви затвердите ескіз і використовуються для виробництва матеріали. На ціну впливає:

  • матеріали;
  • складність виробництва;
  • кількість;
  • терміни;
  • нанесення логотипу.
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію