unistaff logo
|
RU
UA
  • /

Пошиття сумок-шопперів на замовлення від Unistaff

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Пошиття сумок-шопперів на замовлення
* Мінімальний тираж — 50 шт.
Шоппери все більше набирають популярність, як більш екологічний і довговічний аналог пластиковим пакетам. А нанесення логотипу компанії чи бренду на таку сумку робить її відмінним рекламним інструментом, варіантом корпоративного мерча або упаковки.
Команда фахівців Unistaff виконує пошиття шопперів в Києві різних моделей і форм, з брендуванням і без нього.

Що ми пропонуємо?

До кожного проекту ми підходимо індивідуально, а завдяки власному виробництву ми можемо виготовляти великі партії в оптимальні терміни, а також максимально кастомізувати вироби. Моделі і розміри, матерали і кольори, а також метод і деталі брендування — все це можна підібрати і узгодити в Unistaff.

Варіанти моделей і тканин

Ми виготовляємо сумки-шоппери самих різних моделей і розмірів: плоскі або об'ємні, на блискавки або кнопках.

У виробництві шопперів ми використовуємо тільки якісні матеріали. Наприклад: саржа, двунитка, бязь, льон, кинувся і т.д.

Як замовити пошиття шопперів?

Зв'яжіться з нашим менеджером по телефону, онлайн (електронна пошта, месенджери) або залиште заявку на сайті.

Наш фахівець проконсультує вас, продемонструє зразки моделей і матеріалів, а також приклади наших робіт, після ж підготує індивідуальну комерційну пропозицію. Після того, як ви зробите вибір і затвердите всі деталі, замовлення буде готовий до запуску у виробництво.

Мінімальний тираж сумок-шопперів на замовлення

Наше виробництво працює з оптовими тиражами, тому ви можете замовити у нас партію шопперів, мінімальним тиражем від 50 штук.

Вартість пошива шопперів

Повну вартість партії вам озвучить менеджер після затвердження деталей замовлення. Ціну формують обсяги партії, а також складність виготовлення обраних вами виробів.

Наші менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант, орієнтуючись на Ваші побажання і бюджет.

Терміни виконання замовлення

Терміни пошиття шопперів залежать від наступних факторів: складність і обсяг замовлення, а також завантаженість нашого виробництва. Після затвердження всіх деталей, з моменту запуску в роботу середні терміни виконання замовлення — 2 тижні. Більш точні терміни позначить менеджер. Якщо потрібно виконати замовлення в стислі терміни — узгодьте такі умови з менеджером.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Нам важливо, щоб клієнт отримав максимум від співпраці з нами, тому ми надаємо кращий сервіс і обслуговування, а також ряд додаткових послуг для досягнення кращого результату.

Нанесення логотипу

Ми пропонуємо пошиття шопперів з логотипом під Ваші задачі. Брендування виконуємо наступними методами: машинна вишивка, термодрук, шовкографія.

Розробка візуалізації

Ми виконаємо візуалізацію (макет) сумок-шопперів з брендуванням і в обраному кольорі. Таким чином ви побачите майбутній результат на початковому етапі і, при необхідності, зможете внести свої правки.

Виготовлення зразка

За вашим бажанням ми виготовимо пілотний зразок. Так ви зможете оцінити свій вибір і якість нашої роботи. А також ви отримаєте змогу внести коригування, якщо в цьому буде необхідність.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію