• /

Пошиття сигнального спецодягу

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Персоналу, який працює в небезпечних умовах, необхідний додатковий захист. Сигнальний спецодяг, завдяки флуоресцентним матеріалам, забезпечить хорошу видимість людини днем, а в темний час доби - світловідбиваючі вставки (канти, нашивки, стрічки). Ці елементи екіпіровки дозволять уникнути травм на дорозі під час туману, дощу, снігопаду. Співробітникам, керуючим і працюють зі складною технікою, також важливо носити сигнальний одяг.
Компанія Юністафф пропонує пошиття сигнального одягу в Києві середнім і великим оптом з якісних матеріалів за доступними цінами.

Що ми пропонуємо

Замовити пошиття сигнального одягу ви можете по телефону. Також обговорити деталі замовлення з менеджером можливо дистанційно (по електронній пошті, через месенджери) або при особистій зустрічі (в нашому офісі або в іншому зручному місці).

Ми підберемо оптимальний варіант пошиття сигнального спецодягу на замовлення під ваш бюджет. Він може бути: жіночий, чоловічий, літній, зимовий (утепленний).


Ми займаємося виготовленням сигнального спецодягу на замовлення будь-яких моделей, наприклад:


Фахівці Юністафф організовують пошив світловідбиваючого спецодягу по вашому зразку, фотографії або розробити нову модель і лекала.

Додаткові послуги

Нанесення логотипу (брендування). Ви можете замовити у нас нанесення логотипу на виріб. Брендування ми робимо трьома способами: машинна вишивка, термотрансфер, шовкотрафарет.

Пошиття світловідбиваючого спецодягу на замовлення з брендуванням — хороший спосіб створити додаткову рекламу і імідж для вашої компанії.
    Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
    Консультація спеціаліста

    Хто наші клієнти

    Ми здійснюємо пошиття світловідбиваючого одягу в Києві оптом для різних сфер діяльності. Наприклад:

    • будівельні фірми;
    • енергозбутові;
    • дорожні;
    • автозаправні станції;
    • охоронні;
    • роздрібна торгівля і інші.

    З чого складається вартість сигнального спецодягу в Києві

    Вартість розраховує менеджер індивідуально після узгодження всіх нюансів замовлення. На ціну впливають обсяги партії, терміни виготовлення та багато іншого.
    Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
    Заповніть форму
    Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію