Пошиття сигнальних комбінезонів

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Спецодяг з світловідбиваючими вставками — обов'язковий для деяких співробітників. Для підвищення особистої безпеки її носять всі працівники на виробництві, будівництві, а також ті, хто керує і обслуговують транспорт і робочу техніку. Його шиють з яскравого матеріалу з флуоресцентними вставками. Сигнальні комбінезони — оптимальний вибір для максимальної зручності і зниження травмоопасності робітників.
У компанії Юністафф можна замовити пошиття сигнальних комбінезонів оптом з високотехнологічних матеріалів по вашим побажанням.

Хто наші клієнти

Нашими клієнтами на пошиття сигнальних комбінезонів оптом в Києві стають роботодавці з різних сфер діяльності. Серед них:

 • будівельні фірми;
 • дорожні;
 • автозаправні станції та СТО;
 • охоронні організації;
 • роздрібна торгівля;
 • транспортні компанії та інші.

Що ми пропонуємо

Звернутися за пошиттям сигнальних комбінезонів на замовлення ви можете за телефоном, вказаним на сайті. Обговорити своє замовлення з менеджером можна по електронній пошті, за допомогою месенджерів або при особистій зустрічі (в нашому офісі або в іншому зручному місці).

Ми підберемо оптимальний варіант виготовлення під ваш бюджет. У нас можна замовити пошиття робочих комбінезонів оптом таких видів як: жіночі, чоловічі, літні, зимові.

Фахівці нашої компанії Юністафф готові пошити вироби по вашому готовому зразку, по фотографії або розробити нову модель і лекала.

Додаткові послуги

Нанесення логотипу (брендування). Ви можете замовити у нас нанесення логотипу на виріб. Брендування ми робимо трьома способами:

 • шовкотрафарет — повнокольоровий друк складної графіки, що застосовується до різних видів тканин;
 • термотрансфер — швидкий спосіб нанесення логотипу будь-яких розмірів;
 • машинна вишивка — надійний і презентабельний варіант брендування.
   Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
   Консультація спеціаліста

   Що впливає на вартість пошиття сигнальних комбінезонів в Києві

   Вартість пошиття буде розраховуватися виходячи з багатьох факторів: обсяги партії, терміни виготовлення та інші, тому точну ціну на замовлення можна дізнатися у менеджера після повного узгодження всіх деталей.
   Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
   Заповніть форму
   Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію