Пошиття сигнальних курток

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Сигнальная куртка
Про пошиття сигнальних курток на замовлення замислюється кожен добросовісний керівник, чиї співробітники працюють при підвищеному рівні небезпеки. Такий верхній одяг використовують не тільки для захисту від холоду або вологи, але і від травм. Завдяки яскравим вставкам, світловідбиваючим нашивкам і кантам, сигнальна куртка поліпшить видимість людини в поганих погодних умовах або в темний час доби.
Щоб придбати сигнальні куртки на замовлення з якісних матеріалів і за прийнятними цінами, зверніться в компанію Юністафф.

Що ми пропонуємо

Замовити пошиття сигнальних курток ви можете по телефону. Також обговорити деталі замовлення з менеджером можливо дистанційно (по електронній пошті, через месенджери) або при особистій зустрічі (в нашому офісі або в іншому зручному місці).

Ми підберемо оптимальний варіант пошиття світловідбивних курток під ваш бюджет. Вони можуть бути: жіночі, чоловічі, літні, зимові (утеплені).

Фахівці Юністафф організовують пошив світловідбивних курток в Києві по вашому готовому зразку, по фотографії або розроблять нову модель і лекала "з нуля".

Додаткові послуги

Нанесення логотипу (брендування). Ви можете замовити у нас нанесення логотипу на виріб. Брендування ми робимо трьома способами: машинна вишивка, термотрансфер, шовкотрафарет.

Пошиття світловідбивних курток на замовлення з брендування — хороший спосіб створити додаткову рекламу і імідж для вашої компанії.
    Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
    Консультація спеціаліста

    Хто наші клієнти

    Ми здійснюємо пошиття сигнальних курток в Києві оптом для різних сфер діяльності. Наприклад:

    • будівельні фірми;
    • енергозбутові;
    • дорожні;
    • автозаправні станції;
    • охоронні;
    • роздрібна торгівля і інші.

    Як формується вартість

    Остаточну ціну вам розрахує менеджер індивідуально після узгодження всіх деталей замовлення. На ціну впливають обсяги партії, терміни виготовлення та багато іншого.
    Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
    Заповніть форму
    Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію