Пошиття сигнальних напівкомбінезонів

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Сигнальні напівкомбінезони відрізняються від звичайних вставками і деталями з яскравою світловідбиваючої тканини. Це покращує видимість людини на великій відстані, на слабо освітлених місцевостях або в погану погоду.
Компанія Юністафф займається пошиттям сигнальних напівкомбінезонів на замовлення тільки з якісних матеріалів і за прийнятними цінами.

Хто наші клієнти на пошиття сигнальних напівкомбінезонів в Києві

Сигнальні напівкомбінезони на замовлення необхідні для співробітників, які працюють в умовах підвищеної небезпеки, в холодну погоду, в забруднених темних приміщеннях з великогабаритної технікою. Наприклад:

  • будівельні фірми;
  • енергозбутові;
  • дорожні;
  • охоронні та багато інших.

Що ми пропонуємо

Ви можете замовити у нас сигнальні напівкомбінезони середнім і великим оптом. Обговорити деталі замовлення з менеджером можливо дистанційно (по телефону, електронній пошті, через месенджери) або при особистій зустрічі (в нашому офісі або в іншому зручному місці).

Фахівці Юністафф підготують варіанти виготовлення оптимально під ваш бюджет. Ми відшиваємо сигнальні напівкомбінезони на замовлення в Києві наступних видів: жіночі, чоловічі, літні, зимові.

Фахівці Юністафф можуть відшити вироби за вашим готовому зразку, по фотографії або розробити нову модель.

Додаткові послуги

Нанесення логотипу (брендування). Ви можете замовити сигнальні напівкомбінезони в Києві з нанесенням логотипу вашої компанії. Брендування ми робимо трьома способами:

  • шовкотрафарет — повнокольоровий друк складної графіки, що застосовується до різних видів тканин;
  • термотрансфер — швидкий спосіб нанесення логотипу будь-яких розмірів;
  • машинна вишивка — надійний і презентабельний варіант брендування

Брендування — один із способів прорекламувати свою компанію і підвищити її впізнаваність.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Как формируется стоимость

Вартість розраховує менеджер індивідуально після узгодження всіх нюансів замовлення. Ціна складається виходячи з обраних матеріалів, кількості виробів і інших чинників.
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію