unistaff logo
|
RU
UA
  • /

Пошиття уніформи на замовлення від Юністафф

Пошиття уніформи на замовлення
Ми готові розробити ексклюзивну уніформу під Ваші завдання і вимоги, з нанесенням логотипу або без.
* Мінімальний тираж — 20 од.
Послуга пошиття уніформи на замовлення буде корисною, якщо вам необхідно підкреслити імідж і підвищити впізнаваність бренду. Одяг для персоналу в єдиному корпоративному стилі стане певною візитною карткою вашого бізнесу.
Компанія Юністафф виконає для Вас якісне пошиття уніформи на замовлення в Києві з максимальним сервісом.

Для кого ми шиємо уніформу

Фахівці компанії готові пошити уніформу на замовлення для наступних напрямків бізнесу:

Як замовити уніформу?

Ви можете замовити пошиття уніформи по телефону, електронній пошті або залишивши заявку на сайті.

Менеджер компанії Unistaff продемонструє вам різні зразки моделей, тканин і фурнітури. Крім того, наш співробітник проконсультує вас з усіх питань, а потім підготує індивідуальну комерційну пропозицію. Після ж узгодження усіх деталей, ми будемо готові запустити ваше замовлення на пошиття уніформи в роботу.

Які моделі ми можемо для вас пошити?

Пошиття форми для персоналу можна замовити за нашими стандартними моделями, за вашим зразком, фото або наші фахівці розроблять новий, унікальний дизайн, виходячи з ваших побажань.

Ми пошиємо для вас будь-яку уніформу: чоловічу і жіночу, з логотипом і без, з оздобленням іншим кольором.

Мінімальний тираж

Ви можете замовити у нас уніформу для персоналу мінімальним тиражем від 20 одиниць однієї моделі.

Вартість виготовлення

Ми розрахуємо для вас вартість пошиття уніформи після узгодження всіх деталей замовлення. Фінальна ж вартість виготовлення уніформи буде залежати від кількості, моделей і брендування.

Наші менеджери підберуть для вас вигідні варіанти, виходячи з вашого бюджету. При цьому якість пошиття форми на замовлення буде на вищому рівні, незалежно від обраної вами цінової категорії.

Терміни виготовлення

Терміни пошиття форми на замовлення будуть залежати від складності виробів, обсягу вашого замовлення і завантаженості наших майстрів. В середньому ми виготовляємо уніформу за 2 тижні з моменту затвердження всіх деталей замовлення. Якщо ж вам потрібно термінове виконання замовлення на пошиття уніформи оптом, — узгодьте такі умови з нашим менеджером.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Замовляючи уніформу для персоналу, ви можете скористатися низкою додаткових послуг.

Зняття мірок

Попередньо узгодивши час і місце (в нашому офісі або у замовника), фахівці компанії готові зняти мірки з вашого персоналу, щоб майбутня уніформа ідеально сіла по фігурі.

Нанесення логотипу

Ми пропонуємо пошиття уніформи з логотипом для будь-яких напрямків. Нанесення логотипу на вироби відбувається наступними методами: машинна вишивка, термодрук, шовкографія.

Візуалізація

Наші фахівці зроблять для вас візуалізацію майбутніх виробів в бажаному кольорі і з брендування. Вам же залишиться затвердити замовлення в роботу.

Виготовлення зразка

Ви можете замовити пошиття зразків уніформи перед виробництвом всього тиражу. Таким чином, ви переконаєтеся у високій якості наших виробів і по потребі зможете внести свої корективи.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію