unistaff logo
|
RU
UA

Пошиття одягу для адміністраторів від Юністафф

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Пошиття одягу для адміністраторів
* Мінімальний тираж — 10 шт.
Адміністратор — "обличчя" будь-якого закладу і бізнесу, тому необхідно подбати про його зовнішній вигляд. Спеціальна уніформа створить правильне враження перед клієнтом і підвищить статус компанії.
Компанія Юністафф займається пошиттям одягу для адміністраторів на замовлення. Ми пропонуємо: якісне виготовлення, перевірені матеріали і фурнітуру, прийнятні ціни.
Який одяг ми можемо виготовити:

Як замовити

Замовлення можна зробити, звернувшись до наших менеджерів за номером телефону на сайті, в онлайн-режимі по е-мейлу або за допомогою месенджерів. Також можна зустрітися особисто в нашому офісі в Києві або на вашій території для того, щоб обговорити деталі і оформити замовлення.

Спеціаліст відповість також на будь-які ваші запитання, проконсультує по тканинах, моделям, фурнітурі, а також розробить індивідуальну комерційну пропозицію для вас. Як тільки ви визначитеся з вибором, менеджер відправить замовлення в роботу.

Які моделі можемо виготовити

Вироби можуть бути на основі стандартних моделей, відшиті по готовому зразку замовника, по фотографії або з розробкою нового дизайну і лекала за бажанням замовника.

Вартість

При розрахунку вартості враховуються такі параметри як: обсяги партії, обрані матеріали та багато іншого. Тому підсумкову ціну вам розрахує менеджер індивідуально.

Погоджуючи замовлення, ви можете обговорити з менеджером варіанти виготовлення, спираючись на свій бюджет. Крім цього, ми пропонуємо не одну цінову категорію:

  • бюджетна — тут використовуються недорогі тканини і фурнітура, як правило, синтетичні;
  • стандарт — в цьому випадку застосовуються натуральні тканини, більш дорого сегменту;
  • преміум — тканини та фурнітура категорії "люкс".

Який би ціновий сегмент ви не вибрали, якість буде на високому рівні.

Терміни

В середньому, терміни виготовлення становлять 2 тижні, але вони безпосередньо залежать від завантаженості виробництва, кількості виробів у вашому замовленні, тимчасові рамки необхідно уточнювати у спеціаліста. Якщо потрібно терміновий пошив, це також необхідно узгодити з менеджером.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Юністафф готовий надати кращий сервіс для своїх клієнтів, тому ми готові запропонувати кілька додаткових послуг. Ми сподіваємося, що скориставшись ними, ви залишитеся задоволені.

Зняття мірок

Попередньо узгодивши час і місце (в нашому офісі або у замовника), фахівці компанії готові зняти мірки з кожного співробітника, щоб майбутня уніформа ідеально села по фігурі.

Нанесення логотипу

Нанесення логотипу на одяг — вдалий маркетинговий хід, який зробить ваш бренд більш впізнаваним. Ви можете вибрати будь-який формат брендування: машинна вишивка, шовкотрафарет, термодрук.

Виготовлення зразка

Зразок ми відшиваємо за запитом замовника в тих випадках, коли потрібно заздалегідь оцінити зовнішній вигляд виробу, внести зміни або перевірити якість виготовлення.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію