unistaff logo
|
RU
UA

Пошиття кухарської форми на замовлення

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Поварская форма
* Мінімальний тираж — 10 шт.
Кухарська уніформа повинна бути практичною, зручною, легкою. Кухар іноді виходить в зал до гостей, тому його формі необхідно мати презентабельний і охайний вигляд. Спецодяг працівника кухні повинен легко відпиратися і піддаватися волого-тепловій обробці, а також захищати співробітника від плям, бруду і опіків.
Замовити пошиття кухарської форми в Києві можна в компанії Юністафф. Ми відшиваємо вироби з якісних матеріалів за прийнятними цінами.

Який кухарський одяг ми шиємо

У нас ви можете замовити повний комплект одягу для кухарів:
Поварская форма черная с коротким рукавом Белая поварская форма Поварская одежда черная

Як замовити пошиття уніформи для кухарів

Зв'яжіться з нашим менеджером по телефону, онлайн (електронна пошта, месенджери), при особистій зустрічі в нашому офісі або на вашій території для того, щоб обговорити і зробити замовлення. Спеціаліст проконсультує вас, надасть зразки, а також підготує індивідуальну комерційну пропозицію.

Після того, як ви зробите вибір і затвердите всі деталі, замовлення буде відправлений в роботу.

Які моделі можемо відшити

Замовити пошиття кухарської форми ви можете по готовому зразку, по фотографії або наша команда розробить новий дизайн і лекала "з нуля".

Мінімальний тираж

Наше виробництво працює з дрібним, середнім і великим оптом, тому мінімальний тираж становить 10 одиниць.

Вартість пошиття кухарського одягу

Повну вартість пошиття кухарської форми на замовлення вам назве менеджер після того, як ви затвердите деталі замовлення. Ціну формують обсяги партії, терміни виготовлення та інші фактори.

Також менеджер допоможе підібрати оптимальний варіант пошиття, орієнтуючись на ваш бюджет. Ми пропонуємо виготовлення в трьох цінових сегментах на ваш вибір:

  • бюджетний — переважно з синтетичних недорогих матеріалів;
  • стандарт — з використанням натуральних х\б і сумішевих тканин;
  • преміум — із застосуванням ексклюзивних тканин і фурнітури.

Якість пошиття не залежить від обраного сегмента, воно завжди залишається на високому рівні.

Терміни пошиття одягу для кухарів

Терміни пошиття залежать від декількох факторів: складність і обсяг замовлення, завантаженість нашого виробництва. Після затвердження всіх деталей, з моменту запуску в роботу середні терміни виконання замовлення — 2 тижні. Точні часові рамки позначить менеджер. Якщо потрібен терміновий пошив, необхідно також це узгодити з нашим менеджером.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Юністафф піклується про своїх клієнтів і надає кращий сервіс. Ми пропонуємо кілька додаткових послуг для того, щоб вам було комфортно працювати з нами, а також, щоб домогтися максимально якісного виготовлення замовлення.

Зняття мірок

Для того, щоб посадка форми по фігурі точніші параметри, ви можете скористатися послугою зняття мірок. Це можна зробити в нашому офісі (привезти колектив до нас в попередньо узгоджений час) або наш фахівець приїде до вас в заклад.

Нанесення логотипу

Ми можемо виготовити для підвищення іміджу та впізнаваності вашого бренду. Брендування ми робимо за допомогою машинної вишивки. Вишитий логотип буде зносостійким, об'ємним і повнокольоровим.

Виготовлення зразка

Для того, щоб ви змогли оцінити якість або внести коригування в виріб, за вашим бажанням виготовляється експериментальний зразок. Тільки після його затвердження в роботу відправиться весь замовлення.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію