unistaff logo
|
RU
UA

Пошиття уніформи для продавців в Києві

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Пошив одежды для администраторов на заказ
* Мінімальний тираж — 10 шт.
Покупець, заходячи в магазин, в першу чергу, звертає увагу на чистоту приміщення і на одяг співробітників, формуючи перше враження. Тому власники торгових точок часто замовляють одяг для своїх продавців на замовлення.
Юністафф пропонує пошиття уніформи для продавців з якісних матеріалів і фурнітури, під замовлення і різними партіями:
 • сорочки;
 • спідниці;
 • брюки;
 • жилетки;
 • футболки;
 • халати;
 • фартухи;
 • головні убори та інше.

Як замовити уніформу для продавців на замовлення

Наш менеджер відповість на всі питання, проконсультує за матеріалами, тканин, фурнітури та інших нюансів. Для цього зв'яжіться з нами по телефону, мессенджерам, або домовтеся про зустріч в нашому офісі або в зручному для вас місці. Після того, як ви визначитеся. замовлення буде спрямований на виробництво в роботу.

Які моделі можемо виготовити

За вашим бажанням ми виготовляємо: стандартні моделі, орієнтуючись на готовий зразок, на фото-зображення. Також наші фахівці можуть створити новий дизайн.

Вартість

Ціна складається з кількості виробів в партії, вартості обраних матеріалів, термінів пошиття, тому вона розраховується індивідуально по кожному замовленню.

Виходячи з вашого бюджету на пошиття форми для продавців на замовлення, консультант запропонує вам прийнятний варіант. Ви також можете вибрати будь-який з трьох цінових сегментів:

 • бюджетний — із застосуванням штучних матеріалів;
 • стандарт — з х\б і сумішевих тканин;
 • преміум — із застосуванням ексклюзивних тканин і фурнітури.

Якість пошиття форми для продавців незмінно на високому рівні, на нього не впливає цінова категорія.

Терміни

На визначення термінів пошиття одягу для продавців впливають: складність і обсяг замовлення, кількість виконуваної роботи на нашому виробництві в даний момент. Середні тимчасові рамки — 2 тижні з початку роботи над вашою партією. Точні дати можна обговорити з менеджером, в тому числі і щодо позачергового виготовлення.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Для зручності наших клієнтів Юністафф пропонує ряд додаткових послуг, використовуючи які ви отримаєте кращу якість виробів і максимальну користь.

Зняття мірок

Послуга "зняття мірок" створена для того, щоб уніформа була виготовлена з ідеальною посадкою по фігурі. Скористатися їй можна, приїхавши разом з колективом в наш офіс або запросивши фахівця до себе. Необхідно заздалегідь домовитися про дату і час.

Нанесення логотипу

Щоб підвищити популярність і впізнаваність вашої компанії, ми пропонуємо нанесення логотипу на виріб трьома способами: машинною вишивкою, термодруком, шелкотрафаретом.

Виготовлення зразка

Для внесення змін перед запуском в роботу всієї партії, ми можемо пошити для вас попередній зразок. На ньому ж ви також зможете переконатися в якості виготовлення. Після вашого схвалення зразка, почнеться робота над вашим замовленням.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію