unistaff logo
|
RU
UA
  • /

Пошиття вітровок на замовлення

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Пошиття вітрівок на замовлення в Києві
* Мінімальний тираж — 10 шт.
Керівники багатьох організацій і маркетологи активно замовляють виготовлення курток-вітровок. Завдяки універсальності і легкості, вони стали широко застосовуватися в різних напрямках серед: спортсменів, промоутерів, кур'єрів, будівельників і багатьма іншими.
Компанія Юністафф займається пошиттям вітровок на замовлення в Києві з якісних матеріалів, різних моделей і за прийнятними цінами.
Черная ветровка с капюшоном Трехцветная ветровка с капюшоном Двухцветная ветровка с капюшоном
Темно-синяя ветровка с белыми вставками Темно-синяя ветровка на молнии Черная ветровка с капюшоном

Як замовити пошиття вітровок

Зв'яжіться з нашим менеджером по телефону, онлайн (електронна пошта, месенджери), при особистій зустрічі в нашому офісі або на вашій території для того, щоб обговорити і зробити замовлення. Спеціаліст проконсультує вас, надасть зразки, а також підготує індивідуальну комерційну пропозицію. Після того, як ви зробите вибір і затвердите всі деталі, замовлення буде відправлений в роботу.

Які моделі можемо відшити

Ми можемо виготовити як стандартні моделі так і за вашим зразком, по фотографії або наша команда розробить новий дизайн і лекала "з нуля".

Вартість пошиття ветровок в Києві


Ціну формують вибрані матеріали і моделі, обсяги партії, терміни виготовлення та інші фактори. Повну вартість вам назве менеджер після того, як ви затвердите деталі замовлення.

Також менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант пошиття, орієнтуючись на ваш бюджет. Ми пропонуємо виготовлення в трьох цінових сегментах на ваш вибір:

  • бюджетний — переважно з синтетичних недорогих матеріалів;
  • стандарт — з використанням натуральних х\б і сумішевих тканин;
  • преміум — із застосуванням ексклюзивних тканин і фурнітури.

Якість пошиття не залежить від обраного сегмента, воно завжди залишається на високому рівні.

Терміни виготовлення

Терміни виготовлення залежать від декількох факторів: складність і обсяг замовлення, завантаженість нашого виробництва. Після затвердження всіх деталей, з моменту запуску в роботу середні терміни виконання замовлення 2 тижні. Точні часові рамки позначить менеджер. Якщо потрібне термінове виконання замовлення, необхідно також це узгодити з нашим менеджером.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Юністафф піклується про своїх клієнтів і надає кращий сервіс. Ми пропонуємо кілька додаткових послуг для того, щоб вам було комфортно працювати з нами, а також, щоб домогтися максимально якісного виготовлення замовлення.

Зняття мірок

Для того, щоб посадка виробів по фігурі точніші параметри, ви можете скористатися послугою зняття мірок. Це можна зробити в нашому офісі (привезти колектив до нас в попередньо узгоджений час) або наш фахівець приїде до вас.

Нанесення логотипу

Ми можемо виготовити вітровки на замовлення з логотипом для підвищення іміджу та впізнаваності вашого бренду. Брендування ми робимо за допомогою машинної вишивки, шовкографії, термопереносу, сублімації.

Виготовлення зразка

Для того, щоб ви змогли оцінити якість або внести коригування в виріб, за вашим бажанням виготовляється експериментальний зразок. Тільки після його затвердження в роботу відправиться все замовлення.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію