• /

Пошиття спідниць для персоналу на замовлення

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Пошив юбок для персонала на заказ
Спідниця, як частина уніформи, дуже популярна, завдяки елегантності і різноманітності модельного ряду. Щоб створити позитивне враження про свою компанію, замовте формені спідниці для свого персоналу. Юністафф виготовляє спідниці на замовлення великим і дрібним оптом.

Як замовити спідниці оптом

Для прорахунку, а також подальшого замовлення зв'яжіться з нашим менеджером. Ви можете використовувати телефон, онлайн-засоби зв'язку, домовитися про особисту зустріч в нашому офісі або на вашій території.

Від фахівця ви отримаєте детальну консультацію щодо вибору матеріалів, фурнітури, отримаєте зразки і індивідуальну комерційну пропозицію.

Які спідниці і моделі ми відшиваємо

Фахівці Юністафф можуть відшити стандартні моделі спідниць, по готовому зразку, по фотографії або розробити для вас дизайн "з нуля". Юністафф виготовляє спідниці наступних видів:

  • офісні;
  • для офіціантів;
  • для медичного персоналу;
  • для адміністраторів;
  • літні, зимові та багато інших.

Вартість

Щоб розрахувати ціну, менеджеру необхідно знати точні обсяги замовлення, матеріали для виготовлення, терміни та інші деталі. Після їх затвердження, фахівець назве вам повну вартість.

Також менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант пошиття, орієнтуючись на ваш бюджет. Ми пропонуємо виготовлення в трьох цінових категоріях на ваш вибір:

  • бюджетний — в цьому випадку виготовлення відбувається з недорогих матеріалів;
  • стандарт — застосовуються більш натуральні тканини;
  • преміум — пошив з дорогих тканин люксового сегмента.

Цінова політика ніяк не відбивається на якості виготовлення, ми працюємо завжди на високому рівні.

Мінімальний тираж

Компанія Юністафф працює з великим і дрібним оптом, тому ви можете замовити виготовлення блузок мінімальним тиражем від 20 штук.

Терміни

На терміни виготовлення впливають обсяги замовлення, завантаження роботою на виробництві, складність пошиття. В середньому, партія готується протягом 14-ти днів, однак, цей час необхідно уточнювати у менеджера, як і в разі позачергових замовлень.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Юністафф піклується про своїх клієнтів і постійно покращує сервіс. Скориставшись додатковими послугами компанії, ви отримаєте відмінну якість виробів.

Зняття мірок

Мірки знімаються для поліпшення вигляду виробу на фігурі. Ви можете приїхати до нас з колективом в офіс або прийняти нашого фахівця у себе, спочатку погодивши дату, час і місце зустрічі.

Виготовлення зразка

Зразок Готується за бажанням замовника і в тому випадку, якщо потрібно скорегувати дизайн або перевірити якість пошиття. Тільки за узгодженим зразком вся партія відправиться в роботу.
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію