unistaff logo
|
RU
UA

Пошиття жилетів на замовлення від Юністафф

Пошиття жилетів на замовлення
Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
* Мінімальний тираж — 10 шт.
Завдяки різноманітності та зручності, жилети стали популярні як частина корпоративного стилю, уніформи та спецодягу. Вибір моделей дозволяє застосовувати жилети в різних сферах, професіях, за будь-яких погодних умов і пори року.
Компанія Юністафф здійснює пошиття жилетів у широкому асортименті, з нанесенням логотипу або без нього.

Які жилети ми можемо пошити?

Ми відшиємо для вас наступні жилети: чоловічі та жіночі, літні та зимові (утеплені), з логотипом або без.

Також ми можемо пошити жилети за вашим зразком, по фотографії або ж розробити модель і лекала "з нуля" під ваші завдання та вимоги.

Як зробити замовлення?

Оформити замовлення на пошиття жилетів можна за телефоном, електронною поштою або залишивши заявку через сайт.

Наші фахівці проконсультують вас, продемонструють різні зразки моделей жилетів, тканин та фурнітури, а також підготують індивідуальну комерційну пропозицію.
Після погодження з вами всіх деталей, ми будемо готові запустити замовлення в роботу.

Мінімальний тираж

Наша компанія працює тільки з оптом, тому ви можете замовити у нас жилети мінімальним тиражем від 10 штук.

Вартість пошиття жилетів

Ми розрахуємо вам вартість пошиття жилиток індивідуально, після узгодження деталей замовлення. Фінальна вартість виготовлення партії жилеток залежатиме від тиражу, обраних матеріалів і моделей, а також брендування. За мінімального тиражу, вартість виробу — від 950 грн./шт. (без урахування нанесення логотипу).

Наші фахівці підберуть для вас оптимальний варіант, виходячи з ваших побажань та бюджету. Для зручності наших клієнтів, ми пропонуємо пошиття жилетів оптом у трьох цінових категоріях: економ, стандарт та преміум. При цьому якість пошиття жилетів буде однаково високою за будь-якої цінової категорії та обсягу.

Терміни виготовлення

Терміни пошиття залежатимуть від складності моделей, обсягу замовлення та завантаженості нашого цеху. В середньому, ми виготовляємо партію за 3-4 тижні з моменту затвердження всіх деталей замовлення. Якщо ж вам потрібне термінове виконання замовлення на пошиття жилетів оптом, — повідомте про це нам і ми намагатимемося щось вигадати.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Замовляючи партію жилетів, ви можете скористатися низкою додаткових послуг. Якими саме?

Нанесення логотипу

Для наших клієнтів ми пропонуємо пошиття жилетів із логотипом. Брендування виконується такими методами як: машинна вишивка, термодрук, шовкографія.

Візуалізація

Наші фахівці виконають візуалізацію жилеток у бажаному кольорі та з брендуванням на затвердження. За допомогою даної опції ви зможете побачити майбутні вироби до початку виробництва та, при необхідності, внести коригування.

Зняття мірок

Попередньо погодивши час і місце (у нашому офісі або замовнику), фахівці компанії готові зняти мірки з кожного співробітника, щоб майбутні вироби ідеально сіли по фігурі.

Пошиття зразка

Ми можемо пошити експериментальний зразок жилета, щоб ви могли переконатися у своєму виборі та якості нашої роботи. А також, при необхідності, внести коррективи перед запуском у виробництво всієї партії.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію