unistaff logo
|
RU
UA

Вартість

Вартість виготовлення розраховується індивідуально після узгодження всіх деталей замовлення. Для того щоб сформувати комерційну пропозицію, від Вас знадобиться інформація про асортимент, тиражі, бажані моделі і т.д.

Наші менеджери підберуть для вас найкращі варіанти, виходячи з Ваших побажань і бюджету. При цьому якості пошиття і брендування буде на вищому рівні, незалежно від Вашого вибору.

Основні фактори, які впливають на вартість

Нижче наведені основні фактори, які безпосередньо впливають на вартість виготовлення замовлення:

  • Тираж. Чим більше обсяг замовлення — тим нижче вартість його виробництва.
  • Матеріали. Обрані Вами матеріали (тканини, фурнітура і т.д.) для виготовлення продукції, безпосередньо впливають на те, якою буде фінальна вартість замовлення.
  • Терміни та Терміновість. Якщо бажані Вами терміни виконання замовлення менше наших стандартних — вартість буде вище.
  • Складність моделей. Враховуючи, що складність моделей виробленої продукції впливає на терміни, то це безпосередньо позначається і на ціні.
  • Метод і складність брендування. Від того який метод брендування буде застосовуватися, при якому тиражі, яких розмірів і який за складністю макет (наявність дрібних деталей, кількість кольорів і т.д.) буде залежати фінальна вартість.

Відповіді на типові запитання

Чи зміниться ціна, якщо тиражі зменшилися?
Так. Один з головних чинників, який впливає на вартість, — це обсяг замовлення. Всі замовлення ми розраховуємо індивідуально, на вказані Вами тиражі. Тому, в разі зміни тиражів в меншу сторону, ціни будуть переглянуті.
Чи впливають стислі терміни на вартість?
Так, якщо бажані терміни менше наших стандартних — ціна буде вище.
Чи можливо внести зміни в замовлення, яке вже в роботі?
Так, але в залежності від того, на якому етапі замовлення і наскільки значні зміни потрібно внести. При цьому можливі додаткові витрати, тому вартість буде переглянута.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію