unistaff logo
|
RU
UA

Розробка лекал одягу від Юністафф

Наші фахівці розроблять лекала, виконають градацію, а також проконсультують Вас з усіх питань і подальшим етапам виробництва.
Розробка лекал одягу Київ
Компанія Юністафф — займається виробництвом одягу і розробкою лекал для брендів і компаній. Наші фахівці з багаторічним досвідом роботи вміють втілювати в життя навіть найсміливіші ідеї. А виробництво оснащено професійним обладнанням, яке дозволяє виготовляти партії в оптимальні терміни і без втрати якості.

Варіанти розробки лекал

  • Розробка по готовому виробу. Кращий варіант, який дозволяє наочно розібрати виріб, тканину і особливості його розкрою і пошиття.
  • Розробка лекал по фото. Фотографія несе в собі базову інформацію про виріб і вимагає детального обговорення, опрацювання і промальовування ескізу.
  • Розробка за ескізом. Допомагає зрозуміти концепцію виробу, його деталі і пропорції.

Вартість розробки

Ціна розробки лекал залежить від складності моделей і кількості розмірів. В середньому, вона варіюється від 800 до 1500 гривень на модель. Градація — близько 500 гривень на розмір. Точну вартість робіт ми озвучимо після того, як узгодимо з Вами деталі замовлення.

Терміни виконання замовлення

Як швидко буде виконане Ваше замовлення безпосередньо залежать від складності моделей, кількості розмірів, а також завантаженості наших майстрів. В середньому ми розробляємо лекала за 5-10 днів з моменту затвердження всіх деталей і запуску замовлення у роботу.
Наші фахівці зв'яжуться з Вами в найкоротші терміни, дадуть відповідь на питання, що цікавлять, а також розрахують вартість робіт.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Для Вашого комфорту і досягнення максимального результату, ми надаємо ряд додаткових послуг. Вам не потрібно окремо шукати виконавців для виконання наступних видів робіт:

Виготовлення зразків

За результатом розробки лекал, перед запуском в роботу всього тиражу, ми можемо виготовити сигнальні зразки. Так ви зможете, при необхідності, внести зміни в модель, а також переконається в якості нашої роботи.

Пошиття партії

Вам не потрібно шукати, де виготовити партію. Завдяки власному виробництву, компанія Unistaff виконає пошиття партії одягу високої якості і в оптимальні терміни.

Брендування продукції

Виконуємо брендування партії виробів наступними методами: машинна вишивка, термотрансферний друк, шовкографія.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і підготуємо індивідуальну комерційну пропозицію.