unistaff logo
|
RU
UA

Швейний цех компанії Юністафф

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Швейний цех
Компанія Юністафф — виробництво з пошиття одягу та іншого текстилю для вас і вашого бізнесу. Наш швейний цех в Києві обладнаний професійними машинами, які дозволяють виготовляти партії дрібним і великим оптом в короткі терміни, не втрачаючи якості виробів.

У роботі ми використовуємо тканини і фурнітуру тільки перевірених постачальників, а наші співробітники — фахівці з великим досвідом роботи на виробництві. Основними цілями нашого цеху з пошиття стали якість, швидкість і задоволені клієнти!

Що можна пошити у нашому цеху?

У нашому цеху з пошиття в Києві є можливість відшивати замовлення за готовими зразками або лекалами, за вашими ескізами або фото
бажаної моделі чи наші фахівці розроблять дизайн "з нуля".

Ми спеціалізуємося на пошитті за такими напрямками:
 • корпоративний одяг;
 • уніформа;
 • пошиття брендів;
 • спецодяг;
 • промо одяг;
 • трикотаж і багато іншого.
Приклад того, що у нас ви можете пошити: футболки, поло, світшоти, толстовки, худі, бомбери, блузи, сорочки, жакети, штани, спідниці, жилети та багато іншого.

Що ми не беремо в роботу

Не дивлячись на експертність та багатогранність нашого цеху, є напрямки з якими ми не працюємо:
 • нижня білизна та купальники;
 • хутряні та шкіряні вироби;
 • постільна білизна та штори.
 • одяг для вагітних;
 • джинсові вироби;

Як зробити замовлення?

Звернутися до нашого цеху з пошиття Юністафф ви можете за телефоном, електронною поштою або залишивши заявку на сайті.

Спеціаліст компанії продемонструє вам різні зразки моделей, тканин та фурнітури. Крім того, наш співробітник проконсультує вас із усіх питань, а потім підготує індивідуальну комерційну пропозицію. Після погодження з вами всіх деталей, ми будемо готові запустити замовлення в роботу.

Мінімальний тираж

Ми працюємо з дрібним і великим оптом, тому ви можете замовити партію виробів мінімальним тиражем від 20 одиниць в одному розмірі та кольорі.

Вартість виробництва

Ми розрахуємо вам вартість пошиття після узгодження деталей замовлення. Фінальна вартість виготовлення партії залежатиме від наступних факторів: складності моделей, вибраних матеріалів та тиражу.

Ми підберемо для вас різні варіанти, виходячи з ваших побажань та бюджету. Ми пропонуємо матеріали та фурнітуру всіх основних цінових категорій: економ, стандарт та преміум. При цьому, незалежно від вашого вибору, якість пошиття буде однаково високою.

Терміни виготовлення

Терміни виготовлення замовлення залежатимуть від складності робіт, обсягу вашого замовлення та завантаженості нашого виробництва. В середньому, ми виготовляємо замовлення за 3 тижні з моменту затвердження всіх деталей. Якщо ж вам потрібне термінове виконання замовлення, — погодьте такі умови з нашим менеджером.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Цех з пошиття одягу в Києві Unistaff, для досягнення максимального результату та вашого комфорту, надає низку додаткових послуг. Тим самим вам не потрібно додатково шукати підрядників для виконання тих чи інших видів робіт.

Нанесення логотипу

Ми можемо виконати брендування виробів одним з наступних методів:
Машинна вишивка — зносостійкий об'ємний варіант нанесення логотипу на різні види тканин.
Термодрук — стійкий до прання та механічних впливів, а також зручний для невеликих партій.
Сублімація — якісно передає малюнок на тканину, стійка до прання, але застосовується переважно для невеликих партій.
Шовкографія — якісно передає малюнок на тканину, стійка до прання, але застосовується переважно для невеликих партій.

Візуализація та дизайн

Спеціалісти нашого швейного виробництва у Києві зроблять для вас візуалізацію або навіть дизайн майбутніх виробів у бажаному кольорі, з брендуванням або без нього. З її допомогою ми зможемо чітко визначити поставлені нам завдання та обсяг робіт, а також у разі потреби внести коригування ще до етапу виробництва.

Виготовлення зразка

На вашу думку, на попередньому етапі ми можемо відшити експериментальний зразок одягу, щоб можна було перевірити якість, наскільки влаштовує матеріал, дизайн і, при необхідності, внести зміни.

Основні етапи співробітництва

Співпраця з нашим цехом з пошиття одягу в Києві проходить в кілька етапів:
1
Постановка задачі
Менеджер разом з клієнтом визначають моделі і розміри майбутнього замовлення, підбирають матеріали, фурнітуру, вибирають спосіб брендування.
2
Розробка і підбір лекал
На основі обраної моделі розробляємо лекала або підбираємо з готових форматів.
3
Виготовлення зразка
Відшиває екземпляр для внесення коригувань.
4
Пошиття партії
За затвердженим клієнтом зразком виготовляється вся партія в цеху з пошиття одягу.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію