• /

Толстовки з логотипом на замовлення від виробника

Наші фахівці розрахують вартість Вашого замовлення, підготують індивідуальну комерційну пропозицію і виконають візуалізацію.
Толстовки з логотипом на замовлення
* Мінімальний тираж — 10 шт.
Трикотажні толстовки і худі, завдяки своєму ефектному зовнішньому вигляду, функціональності і зручності, користуються великою популярністю. А нанесення логотипу і фірмової символіки компанії чи бренду робить їх відмінним варіантом корпоративного одягу або мерчу.
Фахівці компанії Unistaff виготовлять якісні толстовки і худі з логотипом Вашої компанії або бренду.

Які варіанти ми пропонуємо?

Під брендування ми пропонуємо декілька варіантів:

  • Готова продукція — мінімальні терміни виконання замовлення, різні цінові варіанти, забарвлення і розміри.
  • Пошиття на замовлення — широка гамма кольорів, можливість виготовити вироби потрібних розмірів і тиражів, а також виконати кастомізацію.

Методи нанесення логотипу

Брендування толстовок і худі ми виконуємо наступними методами: машинна вишивка, термотрансферний друк, шовкографія. Ви можете вибрати будь-який вид нанесення лого в залежності від ваших уподобань, обсягу замовлення, бюджету а також технічних особливостей того чи іншого способу брендування.

Як замовити толстовки з логотипом?

Замовити толстовки і худі з логотипом Ви можете будь-яким з наступних способів: по телефону, електронній пошті, залишивши заявку через сайт.

Наші менеджери продемонструють зразки тканин, фурнітури та приклади наших робіт. Крім того, ми проконсультуємо Вас, а після підготуємо персональну комерційну пропозицію. Після узгодження всіх деталей, ми будемо готові запустити замовлення у виробництво.

Для прорахунку і подальшого брендування, від вас знадобиться інформація про розташування та розмір логотипу, а також сам логотип у векторному форматі (.ai, .eps, .cdr або .pdf).

Мінімальний тираж

Ми оптова компанія і тому замовити худі з логотипом у нас ви можете мінімальним тиражем від 10 штук.

Вартість виготовлення

Вартість виробництва ми розраховуємо індивідуально, після узгодження з Вами всіх деталей. Основні фактори від яких залежить вартість — тираж, а також метод і складність брендування.

Наші менеджери підберуть для Вас найкращі варіанти, виходячи з ваших побажань і бюджету. При цьому якість буде на вищому рівні, незалежно від Вашого вибору.

Терміни виконання замовлення

Терміни виготовлення безпосередньо залежать від складності та обсягу замовлення, а також завантаженості нашого виробництва. З моменту затвердження всіх делатлей і запуску тиражу в роботу, середні терміни виконання замовлення — 2 тижні. Якщо ж вам потрібно термінове виготовлення замовлення, — обов'язково повідомте про це нашому менеджеру.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Для нас важливо щоб наші клієнти отримали максимум від співпраці з нами. Саме тому ми надаємо кращий сервіс.

Розробка візуалізації

Ми підготуємо для Вас візуалізацію в бажаному кольорі і з брендингом. Таким чином, можна досягти бажаного результату і уникнути безлічі нюансів до запуску тиражу в виробництво.

Виготовлення зразка

При необхідності, ми виготовимо пілотний зразок. Так ви зможете оцінити якість нашої роботи і, якщо буде потреба, внести коригування перед запуском в роботу всієї партії.

Толстовки з логотипами, а також інші роботи — в нашому Інстаграм

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, виробничий процес, а також акції та спеціальні пропозиції від Unistaff — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff інстаграм
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і підготуємо індивідуальну комерційну пропозицію.