unistaff logo
|
RU
UA
  • /

Вітровки з логотипом на замовлення

Наш менеджер розрахує вартість Вашого замовлення і підготує індивідуальну комерційну пропозицію з усією необхідною інформацією.
Вітровки з логотипом на замовлення
* Мінімальний тираж — 10 шт.
Вітровки все частіше стали використовуватися як вид корпоративного одягу, частина уніформи співробітників або учасників різних промо-акцій. Якісна вітровка з нанесеним на неї логотипом може стати відмінним маркетинговим інструментом, додатковою рекламою і іміджевої складової вашого бізнесу.
Компанія Юністафф пропонує виготовити вітровки з логотипом на замовлення в Києві за прийнятними цінами з різних матеріалів і з великим вибором моделей.

Нанесення логотипу

Брендування ми робимо за допомогою машинної вишивки, шовкографії, термопереносу, сублімації. Ви можете вибрати будь-який вид нанесення логотипу в залежності від вашого бюджету, виду тканини вироби та обсягу партії.

Як замовити вітровки з логотипом в Києві

Зв'яжіться з нашим менеджером по телефону, онлайн (електронна пошта, месенджери), при особистій зустрічі в нашому офісі або на вашій території для того, щоб обговорити і зробити замовлення. Спеціаліст проконсультує вас, надасть зразки, а також підготує індивідуальну комерційну пропозицію. Після того, як ви зробите вибір і затвердите всі деталі, замовлення буде відправлений в роботу.

Для прорахунку і подальшого брендування від вас знадобиться інформація про розташування та розмір логотипу, а також сам логотип у векторному форматі (.ai, .eps, .cdr або .pdf).

Які моделі можемо відшити

Замовити пошиття вітровок з логотипом ви можете стандартної моделі, по готовому зразку, по фотографії або наша команда розробить новий дизайн і лекала "з нуля".

Вартість

Ціну формують вибрані матеріали і моделі, обсяги партії, терміни виготовлення та інші фактори. Повну вартість вам назве менеджер після того, як ви затвердите деталі замовлення.

Також менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант пошиття під ваш бюджет. Ми пропонуємо виготовлення в трьох цінових сегментах на ваш вибір:

  • бюджетний — переважно з синтетичних недорогих матеріалів;
  • стандарт — з використанням натуральних х\б і сумішевих тканин;
  • преміум — із застосуванням ексклюзивних тканин і фурнітури.

Якість пошиття не залежить від обраного сегмента, воно завжди залишається на високому рівні.

Терміни

Терміни виготовлення залежать від декількох факторів: складність і обсяг замовлення, завантаженість нашого виробництва. Після затвердження всіх деталей, з моменту запуску в роботу середні терміни виконання замовлення 2 тижні. Точні часові рамки позначить менеджер. Якщо потрібно терміновий пошив, необхідно також це узгодити з нашим менеджером.
Менеджер компанії відповість на Ваші запитання і в найкоротші терміни підготує індивідуальну комерційну пропозицію.
Консультація спеціаліста

Додаткові послуги

Юністафф піклується про своїх клієнтів і надає кращий сервіс. Ми пропонуємо кілька додаткових послуг для того, щоб вам було комфортно працювати з нами, а також, щоб домогтися максимально якісного виготовлення замовлення.

Виготовлення зразка

Для того, щоб ви змогли оцінити якість або внести коригування в виріб, за вашим бажанням виготовляється експериментальний зразок. Тільки після його затвердження в роботу відправиться весь замовлення.

Хочете більше фото наших робіт і ексклюзивного контенту?

Безліч цікавих проектів, корисної інформації, робочого процесу, а також акції та спеціальні пропозиції — тільки в нашому instagram аккаунті.
unistaff instagram
Зв'яжіться з нами за номером (044) 334 78 36, електронною поштою info@unistaff.com.ua або залиште заявку через сайт і ми обговоримо деталі вашого замовлення і терміни виконання робіт.
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами, проконсультуємо і надамо всю необхідну інформацію